Skip to Content

Zmena vizáže pod vedením Schwarzkopf

Značka Schwarzkopf je tu pre všetkých, ktorí sa rozhodli ukázať svetu svoje najkrajšie „ja“. Už viac ako 100 rokov sme patrónom žien, ktoré milujú svoje vlasy a chcú im poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť. Ktorá z vás by netúžila po dokonalom účese a profesionálnom líčení?

Preto sme pripravili spotrebiteľskú súťaž o zmenu vizáže pre dámy a ich kamarátky. Nešlo len o jednorázovú premenu, víťazky sme naučili, ako si svoj pôvab dlhodobo udržiavať a pridali praktické tipy a triky na bezchybný styling a lichotivý make-up.

Šťastnou majiteľkou nového vzhľadu sa stala Emília z Nitry a ako spoločnosť si vybrala svoju sestru Irenu. Pozvali sme ich do salónu Schwarzkopf Professional v Nitre, kde sa tým profesionálov postaral o to, aby to bola naozaj zmena na nepoznanie. Veď posúďte sami! Expertka značky Schwarzkopf menila a radila vo všetkom, čo sa týkalo farby, strihu a úpravy vlasov. Blond kučery Emílie osviežila karamelovými tónmi inšpirovanými jesennou paletou a vlasom jej sestry Ireny dodali šťavu pruhy v medenom odtieni. Nový look oboch dám doplnilo jemné líčenie, ktoré ich viditeľne omladilo a zvýraznilo ich pekné črty. Jeho autorkou bola profesionálna vizážistka Katka Kmecová.

Zmena vizáže: Irena

"Bol to skvelý zážitok... Sme z premeny skutočne ohromené", tak ohodnotili svoj nový vzhľad Emília a jej sestra pri pohľade do zrkadla. Neostáva nám nič iné, len súhlasiť. Stačí sa zveriť do rúk profesionálov, ktorí rozumejú nielen aktuálnym trendom, ale aj tomu, čo každej z nás najviac pristane - a výsledky môžu byť naozaj ohromujúce!

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...