Skip to Content

Spoznajte víťazky Schwarzkopf Elite Model Look 2012

Slovenka Silvia Jagošová a Češka Adéla Martínková, to sú víťazky tohto ročníka prestížnej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2012.

Obe dievčatá nás budú reprezentovať na svetovom finále  súťaže, ktoré sa uskutoční v Číne už tento december.  

Korunka krásy

Aj tento rok sme sa postarali o krásne účesy modeliek a účinkujúcich. Agentúra Elite sa totiž opäť spojila so značkou Schwarzkopf, ktorá sa aj pre tento rok stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže.

„Sme veľmi radi, že sme sa so značkou Schwarzkopf stali súčasťou súťaže, v rámci ktorej boli v minulosti objavené také hviezdy, ako napríklad Cindy Crawford, či Linda Evangelista,“ poznamenáva Zuzana Váry, marketingová manažérka divízie kozmetiky spoločnosti Henkel.

Kým prišli víťazky...

Elite Model Look je najväčšia modelingová súťaž na svete a tento rok sa uskutočnilo už 21. slávnostné finále od zahájenia svojej existencie v ČR a SR. V Španielskej sále na Pražskom hrade súťažilo spolu 16 dievčat.

Tento rok to porota v zložení Taťána Kuchařová, Jean Paul Knott, Rafael Gomes, či riaditeľ súťaže Sáša Jány nemala vôbec jednoduché. Do súťaže sa tento rok prihlásil rekordný počet dievčat a behom mesiacov marec a apríl sa uskutočnilo v obchodných centrách po celej SR a ČR 25 castingov, ktorých sa zúčastnilo spolu 7 500 dievčat!

„Finalistky boli skutočne fantastické, odviedli skvelú prácu a som rád, že na takejto vysokej úrovni vstupujú do sveta modelingu. Som presvedčený, že za pár mesiacov uvidíme viacero z nich na svetových mólach v New Yorku či v Paríži,“ dodal Saša Jány.

Módne kolekcie pár exellence

Finalistky otvorili show v retrospektívnej kolekcii od českej módnej návrhárky Kláry Nademlýnské. Dve kolekcie predstavil slávny belgický návrhár Jean Paul Knott. Finalistky ďalej predviedli luxusnú kolekciu Simple Concept Store (YSL, Lanvin, Balenciaga). Vrcholom večera bola kolekcia Gold Label a Haute Couture svetovej módnej legendy Vivienne Westwood.

Topmodelky agentúry Elite Bratislava a Elite Prague, ako ambasádorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2012 Michaela Kocianová, tvár kampane Wonderbra Adriana Čerňanová, víťazka svetového finále EML 2006 Denisa Dvořáková, Hana Jiříčková, či víťazka svetového finále EML 2003 Denisa Dvončová sa predstavili v modeloch slávnych talianskych návrhárov a tiež v modeloch Vivienne Westwood.

Nenechali si ujsť

Prestížnu súťaž nevynechali ani hviezdy ako topmodelky Daniela Peštová či Pavlína Němcová, speváčka Dara Rolins, módny návrhár Boris Hanečka a ďalšie známe osobnosti českého a slovenského showbiznisu.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...