Skip to Content

Víťazka Schwarzkopf Elite Model Look 2013 chce zažiariť na svetovom finále

Bratislavčanka Barbora Koláriková, slovenská víťazka Schwarzkopf Elite Model Look 2013 je na najlepšej ceste stať sa úspešnou a vyhľadávanou modelkou. Najskôr svojou jemnou krásou očarila porotu na česko-slovenskom finále v Prahe, teraz jej ambície smerujú do čínskeho Shenzhenu, kde sa predstaví na svetovom finále tejto najprestížnejšej modelingovej súťaže. A v rukáve má naozaj skvelé tromfy.

Najdôležitejší večer súťaže Elite Model Look 2013 sa uskutoční 27. novembra  v Číne. Tento rok je výnimočný aj z iného hľadiska – 65 modeliek z celého sveta bude bojovať o prvenstvo už v 30. jubilejnom ročníku finále najväčšej modelingovej súťaže.

Krehká Bratislavčanka Barbora je rozhodnutá medzi svojimi konkurentkami zažiariť a do tohto cieľa vkladá všetku svoju energiu. Ako ostatné modelky, aj ona miluje dokonalosť – nič neponechala na náhodu a pri príprave sa obklopila profesionálmi. Spolupráca s nimi bola pre ňu nesmierne podnetná, pri nácviku chôdze sledovala a hodnotila jej kroky okrem iných aj topmodelka Denisa Dvořáková. Nádejná víťazka nadchla pri fotení pre časopis Dolce Vita a jej nadčasový pôvab zvečnil aj objektív známeho fotografa Antona Karpitu.

„Rovnako sa môžem spoľahnúť na profesionálov v oblasti vlasovej kozmetiky, ktorí ma na finále podporia a postarajú sa o moje vlasy,“ dopĺňa slovenská favoritka.

Agentúra Elite sa pri hľadaní ženskej krásy opäť spojila s úspešnou značkou Schwarzkopf, ktorá sa stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže. Vlasová kozmetika Schwarzkopf tak už po tretíkrát zohrala dôležitú úlohu v jedinečného projekte, ktorý objavuje budúce hviezdy modelingového priemyslu.

Schwarzkopf je už desaťročia partnerom všetkých žien, ktoré milujú svoje vlasy a chcú im poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť. Sleduje aktuálne módne trendy a vývojom kvalitnému stylingu posúva možnosti účesov neustále dopredu. „Vlasoví experti vďaka produktom značky Schwarzkopf vytvárajú modelkám dokonalé vlasové kreácie, ktoré korunujú ich finálny vzhľad. Sme preto veľmi radi, že sa so značkou Schwarzkopf spájajú vďaka tejto súťaži aj mená svetovo známych modeliek,“ prezradila Zuzana Váry, marketingová manažérka divízie Henkel Beauty Care. „Veríme, že aj vďaka našej podpore sa Barborke podarí na svetovom finále uspieť.“

Úspech mladučkej krásky je však hlavne v jej rukách. V perfektnej kondícii ju drží každodenný ranný beh so psom i pravidelné dávky adrenalínu - venuje sa windsurfingu a snowboardingu. Ako sama hovorí, najdôležitejšia je však pre ňu vnútorná pohoda. Na stres spojený s prestížnym finálovým večerom má osvedčený recept: „Budem jednoducho sama sebou!“ hovorí. A aby predviedla svoje ja v tej najpôvabnejšej podobe, k tomu jej poslúžia šaty z najnovšej kolekcie módnej návrhárky Michaely Luptákovej. Už tento štvrtok zažije úžasnú atmosféru svetového finále v spoločnosti  svetových topmodeliek, medzi ktoré bude možno raz patriť aj krásna Bratislavčanka. 

Slovenská víťazka Schwarzkopf Elite Model Look 2013 stavila na profesionálov. S tréningom chôdze jej pomáhala topmodelka Denisa Dvořáková.
Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...