Skip to Content

Schwarzkopf Elite Model Look 2015: Maratón krásy pozná víťazov

Rok 2015 sa opäť niesol v znamení krásy a šarmu. Postarala sa o to renomovaná súťaž Schwarzkopf Elite Model Look, ktorej generálnym partnerom a zárukou dokonalého stylingu uchádzačiek a uchádzačov sa už tradične stala značka Schwarzkopf. Sme hrdí na to, že hľadači pôvabu boli úspešní aj tento rok a my sme mohli byť pri tom!

Pátranie po budúcich top tvárach a osobnostiach modelingu odštartovalo 20.marca, a to na castingoch postupne vo všetkých krajoch Slovenska. Účastníkom sme ponúkli možnosť podstúpiť analýzu vlasov, radili ako sa starať o ich zdravie a vitalitu a ako efektne zvýrazniť svoju prirodzenú krásu. A navyše sme im poskytli pár tipov na pôsobivý styling na akúkoľvek príležitosť. Na vybraných castingoch mali možnosť exkluzívne zhliadnuť trendy v oblasti účesov a farieb pre tento rok - Schwarzkopf Looks 2015.

24. ročník súťaže prilákal takmer 8000 uchádzačov. Z neverejného semifinále vzišla zostava 12 dievčat a 12 chlapcov, ktorí sa 2.septembra predstavili na veľkolepom finále Schwarzkopf Elite Model Look 2015 pre Českú a Slovenskú republiku. Prestížny galavečer odohrávajúci sa v Španielskej sále Pražského hradu bol pastvou pre oči a tiež dôkazom, že  u nás rozhodne nie je núdza o pôvab. Nádherné finalistky a finalisti očarili svojou energiou všetkých prítomných hostí. Kolekcie najprestížnejších módnych domov z Paríža či Milána boli vrcholným módnym zážitkom. Keďže súťaž už druhým rokom objavuje pre modeling nielen ženské ale aj mužské tváre, pri vyhlasovaní víťazov zazneli štyri mená. Najvyššiu priečku obsadili Lea Novosedliaková a Dominik Oravec za Slovenskú republiku a Aneta Měšťanová a Kristian Černík za Českú republiku.

O budúcich modelkách a modeloch rozhodovala porota zložená z odborníkov v oblasti módy, kultúry a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. V porote zasadla napríklad česká topmodelka a ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2015 Pavlína Němcová, slovenská topmodelka a ambasádorka slovenskej časti súťaže Michaela Kocianová, fotograf Michal Pudelka, prezident siete Elite Model Management Vick Mihaci či riaditeľ súťaže Sáša Jány.“ Čestnou predsedkyňou poroty 24. ročníka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2015 pre ČR a SR sa stala topmodelka Tereza Maxová.

Rovnako ako v predchádzajúcich ročníkoch, aj tento rok zažiarili v nesúťažnej prehliadke topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, napríklad česká víťazka svetového finále Elite Model Look 2014 Barbora Podzimková, Karolína Mrozková, Zuzana Stráská, slovenské topmodelky Michaela Kocianová, Adriana Čerňanová, Baya Koláriková a mužskí topmodelovia Robin Barnet a Josef Utěkal.

Vďaka spojeniu s agentúrou Elite sa Schwarzkopf i tento rok stal hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže. Schwarzkopf je mnoho rokov expertom na kreatívny styling a ženskú krásu nielen v Európe. Úzko spolupracuje so svetovo známymi topmodelkami ako napr. Claudia Schiffer a Heidi Klum.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...