Skip to Content

Schwarzkopf Elite Model Look 2016: Séria castingov práve odštartovala!

Elite Model Look je najprestížnejšia medzinárodná modelingová súťaž na svete, založená v roku 1983. Každoročne sa tejto mimoriadnej udalosti v oblasti módy zúčastní až 350.000 uchádzačov z 30 krajín, pre ktorých je odrazovým mostíkom v modelingovej kariére. Hľadanie najzaujímavejších tvárí stále pokračuje!

Súťaž objavila pre svet mnohé krásky známe z titulných stránok svetových módnych časopisov. Pomohla odštartovať kariéry modelingových hviezd súčasnosti, napr. Gisele Bündchen, Alessandra Ambrossio, Petra Němcová či Michaela Kocianová. Finalistkami súťaže boli v deväťdesiatych rokoch aj také supermodelky ako Cindy Crawford, Karen Mulder, Tatjana Patitz, Linda Evangelista alebo Stephanie Seymour.

Vďaka štruktúre súťaže sa každá víťazka a víťaz národného finále zúčastnia finále medzinárodného, kde absolvujú množstvo fotení, lekcie chôdze po móle a rozhovory pre médiá. Súťaž vyvrcholí galavečerom, ktorý sa koná v niektorej z najprestížnejších destinácií sveta. Na jeho konci porota zostavená z mnohých svetoznámych osobností vyhlási budúce hviezdy agentúry Elite v ženskej a mužskej kategórii. Na Slovensku a v Českej republike sa súťaž Elite Model Look organizuje od roku 1992. Partnermi castingov do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR v roku 2016 sú okrem značky Schwarzkopf (generálny partner) aj Rowenta for Elite Model Look, kozmetika Artdeco, Európa 2, Feminity, Fashion TV, Bigmedia a samotné obchodné centrá, v ktorých sa castingy uskutočnia.

Účastníkom ponúkneme možnosť podstúpiť analýzu vlasov, poradíme ako sa starať o ich zdravie a vitalitu a ako efektne zvýrazniť svoju prirodzenú krásu. A navyše im poskytneme pár tipov na módny styling na akúkoľvek príležitosť. Na vybraných castingoch budú mať možnosť exkluzívne zhliadnuť trendy v oblasti účesov a farieb pre tento rok - Schwarzkopf Looks 2016. Niektoré z návštevníčok alebo návštevníkov budú naši experti priamo pred publikom česať a čaká ich fotenie s profesionálnym fotografom.

Z neverejného semifinále bude vybraných 12 dievčat a 12 chlapcov a táto zostava sa predstaví na veľkolepom finále Schwarzkopf Elite Model Look 2015 pre Českú a Slovenskú republiku v Prahe. Každým castingom bude sprevádzať úspešná slovenská topmodelka Miachaela Koncianová, ktorá je niekoľkonásobnou ambasádorkou projektu Schwarzkopf Elite Model Look pre Slovensko.

Do súťaže sa môžu prihlásiť všetky dievčatá vo veku 13 - 22 let s výškou nad 170 cm a chlapci od 15 do 23 s výškou nad 183 cm. Začiatok castingov je vždy o 15.00.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...