Skip to Content

Schwarzkopf Elite Model Look 2013 oslávi krásu vo veľkom štýle

Impozantná Španielska sála Pražského hradu opäť skrásnie – 4. septembra o 20:30 ju rozžiari šestnásť finalistiek prestížnej súťaže Elite Model Look, ktorá je už viac ako 20 rokov synonymom úspešného hľadania ženského pôvabu. O kadernícku starostlivosť podľa najnovších trendov sa už tradične postará exkluzívny partner súťaže, Schwarzkopf.

Štýlové účesy a módne kreácie

O tom, že skutočná krása je výrazom moderného ducha a novátorských myšlienok, vieme svoje. Desaťročia sme patrónom všetkých žien, ktoré milujú svoje vlasy a chcú im poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť. Sledujeme aktuálne módne trendy a vytvárame styling posúvajúci možnosti účesov neustále dopredu. Preto sme už tretí rok spojení s podujatím, kde sa rodia tie najznámejšie mená a tváre v oblasti modelingu  - Elite Model Look. "Sme veľmi radi, že sme sa so značkou Schwarzkopf stali súčasťou súťaže, v rámci ktorej boli v minulosti objavené také hviezdy, ako napríklad Alessandra Ambrosio, Gisele Bündchen, Petra Němcová alebo zo slovenských modeliek Michaela Kocianová, Denisa Dvončová, Michaela Hlaváčková či Kristína Chrásteková" prezradila Zuzana Váry, marketingová manažérka divízie Henkel Beauty Care.

Na výprave za dokonalosťou

Za výberom tých najvhodnejších finalistiek stojí prísne oko riaditeľa súťaže Sášu Jányho a jeho odhodlaného tímu. Na 26 kastingoch, ktoré prebehli v marci a v apríli na Slovensku a po celej Českej republike, sa zúčastnilo rekordných 8000 dievčat. Všetky čakal osobný pohovor so zástupcami agentúry Elite a praktické rady, ako sa účinne starať o pleť či vlasy i ako si upraviť dokonalý účes. Vybrané kandidátky boli nalíčené profesionálnymi vizážistami a mali možnosť vyskúšať si fotenie základných fototestov.   

Večer pôvabných žien a výnimočných okamihov

Na slávnostnom finálovom večeri bude o budúcich modelkách rozhodovať porota zložená z odborníkov v oblasti módy, kultúry a médií a zahraničných modelingových agentov. V porote zasadne napríklad česká topmodelka a ambasádorka súťaže Taťána Kuchařová, prezident siete Elite Model Management Vick Mihaci, čestnou predsedníčkou poroty sa stala svetová topmodelka Daniela Peštová.

Organizátorom sa podarilo vštepiť súťaži punc jedinečnosti a vytvoriť sviatok ženskej krásy spojený s oslavou štýlu a kreativity. „Som poctený, že finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR sa môže opäť konať v jedinečnom prostredí Španielskej sály Pražského hradu. Dúfam, že česká a slovenská krása a spojenie tohto priestoru s kolekciami ako Vivienne Westwood či Acne Studios budú exkluzívnym módnym zážitkom“, dodáva Sáša Jány, riaditeľ súťaže.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...