Skip to Content

Mini ofina: Zanechá maximálny dojem!

Getty Images

Svet módy jej skrátka nevie odolať! Návrhári vyslali na prehliadkové móla modelky s vlasmi zastrihnutými vysoko nad čelom a dali nám najavo, že mini ofina je „in“. Na krátku ofinu sme si dávno zvykli a odkedy sa tento hravý prvok stal hitom, neustále znova dokazuje, že ladí s každým stylingom.

Od Tokia až po Istanbul či Paríž: Ultrakrátka ofina kedysi vzala útokom najprestížnejšie prehliadky na svete a odvtedy si podmanila to, čomu hovoríme každodenný look. Jej výhoda tkvie v mnohotvárnosti – mini ofina alebo šikmo zostrihaná krátka ofina môžu byť základom množstva štýlových účesov.

Čím je mini ofina taká výnimočná? Necháva totiž odhalenú väčšiu časť čela i obočie a ku vzhľadu svojej nositeľky pridáva výrazný, futuristický prvok. Pokiaľ máte pocit, že jej „drzý“ tvar nie je vhodný na bežné nosenie, zamyslite sa! Či už dlhé alebo krátke vlasy, výčes aj uhladený look, trendy krátka ofina zaujímavo vyladí každý účes a jej univerzálnosť skoro nepozná hranice. Dôvod je jednoduchý – bude vaším spojencom, či už chcete vyzerať ako Geiša, „pin-up girl“ z 50. rokov alebo éterická elfka. Mini ofina sa stáva jednoducho hitom, s ktorým môžete hrať mnoho rolí a nikdy to nebude nuda!
Mimochodom, ak vám na túto trendy vychytávku chýba dostatok odvahy, odložte nožničky a poobzerajte sa po iných cestách, ako ju dosiahnuť. Prezradíme vám, ako si jednoducho obstaráte falošnú šikmo zostrihanú krátku ofinu, známu aj pod názvom „baby bangs“.

Krátka ofina je momentálne v centre pozornosti – poďte s nami osláviť tento hravý trend!

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...