Skip to Content

Jeden strih - šesť možností stylingu

Ani s krátkymi vlasmi nemusíte upadnúť do stylingovej rutiny. Modeli v tomto článku predvádzajú šesť odlišných účesov, ktorých základom je rovnaký krátky strih. Niektoré účesy kladú dôraz na úpravu vlasov smerom do čela alebo cez neho a iní modeli ho kombinujú so zarastenou bradou. Ani zmena farby už pre mužov nie je žiadne tabu.

Nie ste úplne spokojní so vzhľadom svojich vlasov? Pravdepodobne je najvyšší čas na zmenu. Kto vie, trocha experimentovania s účesom vám možno pomôže nájsť ten správny imidž. Nech je to, ako chce, skúšanie rôznych účesov by vás hlavne malo baviť. Tu nájdete niekoľko alternatív stylingu, ktoré nevyžadujú, aby ste si vlasy museli ostrihať. 

Stylingové možnosti pre mužov s krátkymi vlasmi

Zvykmi človek spohodlnie. Žiadne prekvapenia už neprichádzajú. Aj úprava vlasov vyzerá presne rovnako, ako vyzerala pred týždňom či pred mesiacom. Tvár v zrkadle je zakaždým tá istá a vlasy sú ostrihané a upravené stereotypným spôsobom. Aké známe a upokojujúce – a aké nudné!

Je čas ponechať tieto istoty minulosti a do všetkého, vrátane účesu, dostať trocha vzruchu. Zistite, ako ďaleko chcete zájsť. V prípade, že máte chuť zariskovať ešte kým na to nebude príliš neskoro, existujú spôsoby, ako to podniknúť krok za krokom a nevziať všetko príliš zhurta. S krátkym účesom môžete podstúpiť drastické ale aj mierne zmeny bez toho, aby ste vzali do ruky nožnice. Zmena je korením života! 

Začnite úpravami svojho momentálneho účesu. Môže vám pri tom pomôcť jeden či viacero nápadov z tohto článku. Sčesať si vlasy dopredu alebo do strany – to sú dve možnosti, ktoré sa dajú rozlične variovať. Ďalšou cestou k novému looku je rozdeliť si vlasy na odlišnom mieste. Ak si vaša rodina a priatelia zvyknú na to, že vás z času na čas vidia v inom účese, možno budete pripravený na veľký krok – napr. na novú farbu vlasov. Prípadne si skúste zafarbiť len časť vlasov. Vezmite si na pomoc všetky dostupné stylingové pomôcky, ako sú gél, zmatňujúca pasta, hrebeň, kefa i vaše prsty. Odvaha experimentovať bude odmenená rastúcim sebavedomím i obdivom okolia. Najdôležitejšie je, že zmena so sebou prináša zábavu, ktorú si pred zrkadlom stopercentne užijete! (Aj keby platinová blond bola mimo vaše možnosti.)  

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...