Skip to Content

Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

Novým vlasovým trendom v oblasti mužských účesov medzi hviezdami je cestička nabok. Bočné vlasy sú zostrihnuté o niečo viac než vlasy na vrchu hlavy, ktoré sú začesané na stranu, čím vytvárajú jemnú pätku, alebo sú začesané tesne k pokožke hlavy pomocou gélu. V článku vám predstavíme ďalšie variácie stylingu pre nové účesy a ukážeme vám ako nosia svoje trendy účesy David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy.

David Beckham nie je len uznávaným futbalistom, ale aj módnou ikonou. Ženy ho zbožňujú. Muži, ktorí ho nepokladajú (tajne) za svoj idol, pozorne sledujú (tajne) každý jeho pohyb. Nie je to nič prekvapivé. David Beckham je tiež priekopníkom v oblasti vlasového stylingu. Nielen že nosí tie najtrendy účesy, on tieto trendy v účesoch aj udáva. Neustále meniace sa šmrncovné účesy s patričnou charizmou sa stali charakteristickým znakom tejto britskej hviezdy s tmavými blond vlasmi. V priebehu rokov si zopínal svoje polodlhé vlasy do trendy copu, zosvetlil si krátke vlasy na platinovú blond, zapletal si ich do afrických vrkôčikov, vyskúšal štýl kmeňa Irokézov, ktorý tento účes nosili na vojnového obdobia (vlastne nosil na hlave účes v štýle Mohawk), a zopínal si vlasy pomocou čelenky. Pravdepodobne neexistuje moderný účes, ktorý by David Beckham ešte nevyskúšal. Takže nie je žiadnym prekvapením, že je jedným z tých, ktorý nastolili nový trend mužských účesov – cestičku nabok.

David Beckham, otec štyroch detí, prvýkrát predstavil nový look na svadbe Kate Middleton a princa Williama. Ľudia tak môžu sledovať jeho nový účes ešte predtým, než sa zamerajú spodnú bielzeň, ktorú predvádza. Jeho bočné vlasy a vlasy v okolí krku sú zostrihnuté nakrátko. Trochu dlhšie vlasy na vrchu hlavy sú rozdelené cestičkou nabok. Predné vlasy má vytvarované do šikovnej pätky.

Či už je oblečenie formálne, alebo ležérne, mnohé účesy s cestičkou nabok sa hodia k obom variantom outfitov. Prezrite si naše tipy na nové účesy v galérii účesov. Veríme, že vám naše rady pomôžu k dokonalému trendy účesu.

Odkazy:

David Beckham na Twitteri >> twitter.com/DavidBeckhamWeb

Stránka Justina Biebera >> justinbiebermusic.com

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...