Skip to Content

Účesy hviezd tohto týždňa: Kučery Carly Gugino

Getty Images

Carla Gugino je stálicou vo filmovom priemysle. Preslávil ju jej výkon vo vedľajšej úlohe v seriály „Californication“, vo filme „Noc v múzeu“ a v tiež v novom filme „Sucker Punch“. Look, ktorý predviedla na tohtoročných Zlatých glóbusov je rozhodne hodný ceny.

Carla Gugino si počas bežného dňa necháva jej husté, stredne dlhé vlasy prirodzene rozpustené. Pre dosiahnutie dokonalého účesu na Zlatých glóbusoch použila do svojho postupne zostrihaného účesu natáčky, svoje hnedé vlasy sofistikovane nastylovala. S trochou pomoci a našimi tipmi môžete aj vy jednoducho mať takýto účes.

Čo potrebujete?

10 – 14 malých penových natáčok s priemerom asi 2,5cm, klasické sponky do vlasov, ozdobné spony, tužidlo, lak na vlasy a stylingový krém na končeky vlasov.

Ako na to:

 • Jemne vaše vlasy navlhčite  a vtrite do nich o trochu väčšie množstvo tužidla ako je golfová loptička.
 • Vrchné vlasy začnite natáčať na penové natáčky. Následne použite natáčky aj na vlasy na zadnej strane hlavy a po bokoch. Nezáleží na tom, ktorým smerom vlasy natáčate, je však dôležité, aby  boli vlasy napnuté, aby vytvorili pevné kučery.
 • Vyfúkajte si vlasy stredne teplým vzduchom, ale s redukovaným prúdom vzduchu. Nechajte vlasy vychladnúť.
 • Opatrne odstráňte natáčky, rozpleťte vlasy a pomocou stylingového krému, ktorý máte na prstoch, upravte vlasy do požadovaného tvaru.
 • V prípade, že vaše vlasy potrebujú viac fixácie, pripevnite kučery sponkami. Môžete sa tiež rozhodnúť použiť sponky na vrch a po stranách hlavy.
 • Aby ste dodali vlasom tvar a dokončili úpravu, naneste vrstvu stylingového krému a prstami ho aplikujte do vlasov. Pointou je vytvoriť celkový objem a rovnomernú siluetu. Jediné čo vám ešte ostáva urobiť, je použiť lak na vlasy.
Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...