Skip to Content

Účes mesiaca – Jemné vlny Victorie Beckham

Okrem nespochybniteľného obchodného talentu je módna návrhárka, modelka a speváčka Victoria Beckham povestná aj skvelým vkusom a zmyslom pre štýl. Na tejto fotke prezentuje jeden z pôsobivých elegantných účesov zo svojho repertoáru. Jemné a lesklé vlny jej voľne padajú cez ľavé rameno. Línia vlasov nie je narušená žiadnym zbytočným prvkom – jednoduchosť tohto účesu zvýrazňuje krásu jej vlasov. Ukážeme vám, ako si podobný look vytvoríte aj vy.

Victoria Beckham vyrástla v Harlow/Essex. Už od útleho veku túžila po dokonalosti a dokázala si tvrdo ísť za svojim cieľom. V súčasnosti si jej profesionálny aj súkromný život vyžaduje neustále premiestňovanie medzi Európou a USA. Už v detstve mala vďaka bohatým rodičom dobré podmienky pre rozvoj svojej cieľavedomosti. Od roku 1994 do roku 2000 vystupovala so Spice Girls. Britský popový časopis Top of the Pops ju nazval „Posh spice“ a ona prezývku „Posh“ (nóbl) bez námietok prijala – dodnes niet pochýb, že jej sadne ako uliata.

Čoskoro začala byť po celom svete slávna ako Spice Girl, neskôr ako sólová speváčka a následne aj ako modelka a návrhárka džínsov. Medzi jej obdivovateľov patrila aj futbalová hviezda David Beckham, ktorý sa neskôr stal jej manželom. Dnes patria medzi najznámejšie a najúspešnejšie páry na svete. 

V poslednom období sa podnikanie Victorie Beckham neustále rozširuje a ona žiari predovšetkým ako návrhárka a modelka – v módnom priemysle si postupne vybudovala rešpekt a úctu. Jej štýl je možné charakterizovať jednoduchými, čistými líniami a tlmenými farbami. Klasický, no zároveň veľmi moderný „Beckham look" sa stal vo svete módy pojmom. Aj v otázke účesov Victoria vyznáva heslo „v jednoduchosti je krása“. Do strany začesané vlny sú dokonalou ukážkou jej nenáročného a za každých okolností dokonalého štýlu. Aj popri toľkých úspechoch a sláve sa jej darí vychovávať štyri deti. 

V našom podrobnom návode sa dozviete, ako si vytvoriť účes à la Victoria Beckham.

Pomôcky na úpravu zvlnených vlasov Victorie Beckham

Aby ste dosiahli takéto hodvábne, ležérne splývajúce vlny, musíte mať dostatočne dlhé vlasy.

Na úpravu kučier budete potrebovať kulmu a ochranný sprej pred stylingovým teplom, vďaka ktorému predídete strate lesku. Použitie vlasového oleja zvýši poddajnosť vlasov a lak ich udrží po celý deň vo forme. 

Ako si vytvarovať účes podľa Victorie Beckham

1. Vlasy si rozdeľte krátkou cestičkou a začešte ich do strany, aby splývali cez jedno rameno.

2. Do nižšej polovice vlasov naneste ochranný sprej a s pomocou kulmy následne vytvarujte mäkké vlny.

3. Rozdeľte si vlasy do stredne hrubých prameňov. Spodnú časť si prameň po prameni obtáčajte okolo kulmy a na 5 – 10 sekúnd nechajte pôsobiť stredný stupeň tepla. Vrchná časť vlasov zostane rovná.  

4. Opatrne snímte vlasy z kulmy a opakujte v prípade, že vzniknuté vlny nebudú dostatočne pevné.

5. Vlny dotvarujte prstami a prehoďte si ich cez rameno. Keďže namiesto kefy či hrebeňa použijete prsty, váš účes bude mať uvoľnený nádych. 

6. Do dlane si naneste pár kvapiek oleja a votrite ho od korienkov smerom ku končekom. Okrem toho, že vaše vlasy rozžiari, poskytne im aj blahodarnú výživu a hydratáciu.  

7. Finálny účes zafixujte lakom na vlasy.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...