Skip to Content

Ako na to: Trendy cop s prvkami v geometrickom štýle

Populárna klasika tento krát v novom a originálnom prevedení s geometrickými detailmi. Tento inovatívny uhladený cop nám padol do oka na módnej prehliadke. Jedinečný prvok tvoria dva široké pramene siahajúce od čela cez vrchnú časť hlavy, kde sú prekrížené a smerujú do opačných strán nad krkom. U nás nájdete návod, ako si tento výnimočný účes vytvoríte jednoducho sami.

Ak by ste na tento účes hľadeli spredu, nič neobvyklé by ste nezaznamenali. Vlasy modelky sú stroho začesané dozadu. Tento styling odhalí svoje čaro až pri pohľade zozadu, kde sa dva uhladené široké pramene navzájom pretínajú a následne spájajú každý s vlasmi na opačnej strane nad krkom. Prekrížené pramene vlasov sú neuveriteľne jednoduchým a zároveň pôsobivým ozvláštnením, ktoré okamžite zaujme.   

Ako si upraviť cop s geometrickými prvkami

Budete potrebovať tieto stylingové pomôcky:

Jemný hrebeň, vosk na vlasy, vlásenky a tenkú gumičku

1. Do dlaní si naneste malé množstvo vosku a uhlaďte nimi vlasy po celej dĺžke. Potom si ich jemným hrebeňom začešte dozadu.

Ak máte kučeravé alebo krepovité vlasy, ošetrite ich ochranným sprejom a prameň po prameni si ich vyrovnajte žehličkou.

2. Rozdeľte si vlasy na tri pramene – stredný prameň nad čelom a dva po stranách.

3. Teraz si stredný prameň prehoďte dozadu a znovu prečešte. Potom ho rozdeľte na dva menšie pramienky navrchu hlavy. Navzájom ich prekrížte a upevnite vlásenkami dole nad krkom, jeden na každej strane.

4. V ďalšom kroku sponkami upevnený prameň prekryte zvyškom vlasov najskôr na jednej, potom i na druhej strane. Tak aby body, v ktorých sú pramene zopnuté sponkami, neboli viditeľné. Konce vlasov po oboch stranách prečešte a potom všetky voľne padajúce vlasy zopnite do copu na zátylku.

5. Na stiahnutie copu použite tenkú gumičku. Vytiahnite z neho tenký pramienok a obtočte ho okolo základu copu. Koniec upevnite skrytými vlásenkami.

6. Nakoniec použite lak na vlasy, aby účes nestratil tvar.

Tento pozoruhodný cop sa skvele hodí ženám hľadajúcim extravagantné účesy, ktoré by zaujímavo podčiarkli ich osobný štýl. Cop s geometrickými prvkami zaručene vzbudí pozornosť, kdekoľvek sa objavíte!

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...