Skip to Content

Stredne svetlá blond so žiarivými akcentmi

Melír alebo svetlejšie korienky vytvárajúce dvojtónový vzhľad zvýraznia štruktúru a krásu stredne svetlej blond. Kombinácia karamelovej so svetlou blond – to je recept na očarujúcu farbu s ultramoderným efektom „tón v tóne“. Nechajte sa inšpirovať stylingovými tipmi pre stredne svetlé blond vlasy a dodajte im život plný žiarivých odleskov.  

Stredne svetlá blond sa do sveta módy vkradla nenápadne, aby sa postupne stala jedným z horúcich trendov. Odtiene nachádzajúce sa uprostred farebnej škály sú často považované za obyčajné a nevýrazné. To však neplatí pre stredne svetlú blond, ktorá ponúka široké možnosti v oblasti tónovania. Svetlejšie pramienky nechajú vyniknúť jej vibráciu a pôvab. Ďalšou variáciou môže byť dvojtónový prechod ksvetlejším korienkom vlasov. Odrážajúce sa svetlo rozohrá krásu stredne svetlých prameňov a ich lesk bude ťažké prehliadnuť.

Voľne sa pohybujúce stredne svetlé vlasy žiaria zlatistými odleskami a ich meniace sa farebné nuansy pútajú pozornosť. Preto by ich nositeľky mali uprednostniť účesy v minimalistickom duchu. Táto farba tiež príjemne okorení krátke strihy, bob, plážové vlny či vyčesané účesy. 

Styling dlhého blond bobu Kate Mara

Dlhý bob patrí medzi najobľúbenejšie účesy dneška jednoducho preto, že pristane väčšine žien. Kate Mara (foto hore) sa rozhodla stať sa blondínkou a šla na to ako rodená trendsetterka: zvlnené pramene si nafarbila na stredne svetlú blond s veľmi svetlými končekmi. Trochu tmavšie korienky vlasov a ležérny štýl dodávajú jej bobu ultramoderný nádych.

Styling:

1. Do vlhkých vlasov si naneste sprej s obsahom soli. Potom si vyfúkajte vlasy v predklone. Odporúčame použiť difuzér pre nadýchanejší vzhľad.

2.
Pridržte si jednotlivé pramene medzi ramenami žehličky na vlasy a obtáčajte ju okolo nich,  prameň po prameni. Tam, kde chcete vytvoriť vlnu, otočte žehličku jeden či viackrát okolo osi a konce nechajte voľne odstávať.

3.
Účes zafixujte lakom na vlasy.

Vo fotogalérii vám predvedieme krásu stredne svetlej blond v kombinácii s trendy účesmi a nebudú chýbať ani návody na úpravu. 

Súvisiace články
 • Farba verzus tónovanie: Ktorá metóda je tá pravá?

  Farbenie vlasov

  Farba verzus tónovanie: Ktorá metóda je tá pravá?
  ...

  Prinášame vám dôležité fakty, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Aké sú medzi nimi rozdiely, aké majú výhody a čo od ich aplikácie môžete očakávať?

  ...
 • Letná blond: Zdravé vlasy pobozkané slnkom

  Blond farba vlasov

  Letná blond: Zdravé vlasy pobozkané slnkom
  ...

  Trblietavá blond je esenciou leta. Aby takou aj zostala, mali by ste chrániť vlasy pred UV žiarením. Prinášame tie najlepšie letné tipy pre blondínky.

  ...
 • Farebné pruhy

  Exotické farby na vlasy

  Farebné pruhy
  ...

  Kombinácie výrazných farieb už nie sú vyhradené len pre látky a odevy. Teraz zvýrazňujú štýlové ženy žiarivými farbami svoje účesy

  ...
 • Návrat trendu: platinová blond je teraz trendy viac ako kedykoľvek predtým

  Plavá farba na vlasy

  Návrat trendu: platinová blond je teraz trendy viac ako kedykoľvek predtým
  ...

  Plavá, plavejšia, platinová. Tento najsvetlejší blond tón je medzi farbami na vlasy dobre známy. Platinová blond sa nosí už od 90. rokov, ale až teraz si ju ľudia prestali spájať s bábikou Barbie. Čítajte ďalej a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť o tejto trendy farbe.

  ...
 • Prirodzený jas: Domáce recepty na zosvetlenie vlasov

  Zosvetľovanie

  Prirodzený jas: Domáce recepty na zosvetlenie vlasov
  ...

  Nechajte zasvietiť svetlo vo svojich vlasoch! Vyskúšajte staré známe triky vhodné nielen pre blondínky.

  ...
 • Nepravidelne nafarbené vlasy

  Zosvetľovanie

  Nepravidelne nafarbené vlasy
  ...

  Nafarbili ste si vlasy a zistili ste, že farba ostala pri korienkoch svetlejšia, zatiaľ čo vaše končeky oplývajú tmavším odtieňom? Máte pocit, že vlasy pôsobia na vás rôznofarebne?

  ...
 • Jednoduché a rýchle dofarbovanie vlasov

  Farbenie vlasov

  Jednoduché a rýchle dofarbovanie vlasov
  ...

  Vďaka našim tipom si vlasy jednoducho dofarbíte a vrátite im sýtu farbu aj nádlherný lesk.

  ...
 • Psychológia farieb: Čo o vás prezrádza odtieň vlasov?

  Farbenie vlasov

  Psychológia farieb: Čo o vás prezrádza odtieň vlasov?
  ...

  Blond, hnedá, čierna alebo červená – povedzte nám, akú farbu nosíte a my vám povieme, kto ste.

  ...
 • Odvážny a cool: Modrý melír

  Trend pastelových farieb na vlasy

  Odvážny a cool: Modrý melír
  ...

  Nádherné tóny, odtiene a nuansy modrej farby už dávno predstavujú najobľúbenejšiu časť farebného spektra.

  ...
 • Výnimočne jemná: pastelová farba vlasov

  Trend pastelových farieb na vlasy

  Výnimočne jemná: pastelová farba vlasov
  ...

  Pastelové odtiene už nie sú len výsadou kvetov či jarných šiat. Najnovšie sa stali vyhľadávanou voľbou aj pri farbení vlasov.

  ...
 • Luxusný trend: Ružové zlato vo vlasoch

  Účesy a trendy vo farbení

  Luxusný trend: Ružové zlato vo vlasoch
  ...

  Už nezdobí len šperky, náhrdelníky či prstene. Vďaka trendsetterom sa z neho stal luxusný trend, s ktorým vygradujete krásu vašich vlasov na maximum.

  ...
 • Oranžové vlasy: Vyhnite sa chybám pri farbení!

  Účesy a trendy vo farbení

  Oranžové vlasy: Vyhnite sa chybám pri farbení!
  ...

  Domáce farbenie alebo oživenie farby nemusí vždy dopadnúť stopercentne. Na čo by ste si mali dávať pozor, ak sa chcete tomuto neželanému efektu vyhnúť?

  ...