Styling | Tipy a triky

Objavte svoj nový účes

Aj rutina má svoje pozitíva. Avšak, ak ste uviazli v slepej uličke a je to nuda, to je iná vec. Buďte odvážna a prekvapte seba i svoje okolie novým účesom! Je viac než osviežujúce, keď zmeníte rutinu vášho účesu a vyskúšate nové alternatívy. Našťastie, existuje mnoho zábavných spôsobov ako si vytvoriť zaujímavý účes a jeho variácie pre nový svieži look.

Experiment možno definovať ako spôsob objavovania nových možností bez predstavy či tušenia, ako to všetko dopadne. Experimenty s účesmi vám môžu vydláždiť cestu k novému looku a možnostiam úpravy vlasov. Dajte zelenú zmene!

Keď raz začnete experimentovať s novými účesmi, určite sa budete baviť pri hľadaní rôznych strihov, pričom sa môžete inšpirovať vašimi priateľmi, hviezdami, modelkami, kolegyňami alebo len okoloidúcimi. Experimenty môžu priniesť neočakávané výsledky, ktoré vás ďalej a ďalej inšpirujú, vedú k ďalším nápadom a prinášajú veľa zábavy. Experimenty, ktoré sa nevydaria môžu priniesť v konečnom dôsledku priaznivý výsledok. A následne potom môžete uskutočniť ďalší vlasový experiment, ktorý už očakávaný výsledok bude mať a budete sa cítiť hrdá na svoj nový účes. V podstate nemôžete nič pokaziť.

Inšpirácie pre nové účesy

Všetko čo potrebujete je nápad na účes. Čo by ste si rady urobili s vlasmi? Ako chcete zmeniť svoj štýl a look? Chceli by ste narovnať vaše kučery, použiť gél na začesanie ofiny smerom dozadu alebo na stranu, či zopnúť si stredne dlhé vlasy do nabok prehodeného copu? Možno by ste radšej skúsili jeden z trendy zapletaných vrkočov, vypnuté vlasy dozadu na jednej strane, alebo si vytvorili polovyčesané či klasické vyčesané účesy? Existuje nespočetné množstvo variácií copov, ktoré musíte vyskúšať. Dôležitá otázka tiež je, či chcete pôsobiť trendy, očarujúco, nevinne, energicky, elegantne alebo len šikovne a jednoducho.

Dúfame, že sa inšpirujete jednou z našich fotografií z galérie účesov. Každá hviezda ukazuje dva rozličné účesy, vďaka ktorým vyzerá úplne inak.

Nie ste si isté, či chcete vyskúšať uhladený look? V tomto videu vám náš top kaderník Armin Morbach ukáže, ako na to.

Video: Ako si upraviť drdol tromi rozličnými spôsobmi

Galéria: Rôzne účesy – Rôzne vyžarovanie