Styling | Muži

Účesy 2014 z týždňa pánskej módy v Miláne

Na konci júna sú oči milovníkov módy upriamené na pánsku módu a nové looky predstavené v Miláne. Na milánskom týždni módy pre mužov návrhári odhalia horúce módne trendy na rok 2014, k čomu, samozrejme, patria aj účesy. V galérii vám ukážeme, aké pánske  účesy budú „in“ v nasledujúcom roku.  

Od 22. do 26. júna predviedli počas Milano Moda Uomo svoje kreácie módne domy ako Les Hommes, Bottega Veneta, Marni, Marc Jacobs a ďalšie. Dôležitou súčasťou najnovších lookov pánskeho oblečenia boli aj sprievodné účesy na rok 2014. Dlhé či krátke, rovné alebo zvlnené, návrhári priniesli pár skvelých nápadov pre každého!

Najnovšia móda pre každého muža

Vo svojich aktuálnych kolekciách na rok 2014 sa návrhári pokúsili nanovo interpretovať pánsku módu. Ako je už zvykom, niektorí z nich sa priklonili k tradičnému videniu, zatiaľ čo tí druhí vsadili na jedinečný štýl a prelomový look. To isté možno povedať o trendových účesoch z prehliadkových mól Milano Moda Uomo. Obľúbeným štýlom zostáva styling s použitím gélu, niektorí z návrhárov však prekvapili vlasovými kreáciámi v rockovom štýle. Vďaka tvorcom ako Vivienne Westwood je opäť v móde šatka obtočená okolo hlavy. Módni nadšenci by mali okamžite vyraziť na lov a zaobstarať si jedinečný kúsok. V našej galérii vám predstavíme zostavu tých najlepších pánskych účesov, ktoré sa podľa nás na týždni módy objavili.  

Galéria: Pánske účesy 2014

Objavte: Tipy a triky Muži

Súvisiace články