Styling | Trendy účesy pre ženy

Jedna hviezda - Päť účesov: Hilary Swank

Americká herečka Hilary Swank hviezdi vo veľkej filmovej dráme, ako v reálnom živote. Svoje účesy mení z extra krátkeho pixie strihu až po kučeravú hrivu. Meniace sa účesy prezrádzajú čosi viac o skvelej Hilary Swank.

null

Hilary Swank zvolila romantický účes na oceneniach Screen Actors Guild, ktoré sa konali 30. januára 2011 v Los Angeles. Stylista hviezd Robert Vetica jej vytvoril dokonalý účes.

Je známe, že ženy radikálne menia svoj účes v prípade, keď ukončia svoj vzťah. Keď sa americká herečka rozišla so svojím údajne drogovo závislým manželom Chadom Lowe v roku 2006, následne zmenila svoj účes z dlhých na krátke vlasy. Svojich fanúšikov prekvapila ofinou v kombinácii s účesom na boba a blond melírom a rok nato zlatým blond účesom na škriatka (pixie). V krátkej dobe nasledoval nugátovo hnedý chlapčenský strih, klasická popolavá blond a účes na páža a jemné, po ramená dlhé vlasy s červenkastými vlnami.

Napokon, práve v čase premiéry svojho nového psychologického thrilleru ’The Resident’ 17.februára 2011, sa Hilary Swank objavila s kučeravými vlasmi vo veľmi romantickom štýle. Sme zvedaví, aké nové účesy a strihy vlasov predvedie Hilary v budúcnosti.

Hilary Swank: Jedna hviezda, päť účesov

Súvisiace články