Styling | Trendy účesy pre ženy

Rafinované doplnky pre XL pôvab

Kto tvrdí, že čo je praktické, nemôže byť zároveň aj krásne? V minulosti boli štipce, čelenky a spony často len praktickými stylingovými pomocníkmi, no momentálne vystúpili z tieňa priamo do svetiel reflektorov. Tieto dekoratívne doplnky dokážu dodať každému účesu niečo nevšedného navyše. Otvorte s nami šperkovnicu a objavte nové vychytávky zo sveta vlasového stylingu!  

Štipce, spony & spol. obyčajne nijak neupozorňujú na svoju existenciu. Sú primárne navrhnuté ako praktické nástroje, často splývajú s farbou vlasov a nenápadne slúžia svojmu účelu. To všetko však teraz patrí minulosti, na scéne sa totiž objavili vlasové doplnky! A to vďaka ušľachtilým materiálom a novému dizajnu v znamení minimalizmu ale aj pompéznosti. Nenápadní asistenti sa dostávajú do centra pozornosti. Svoje užitočné schopnosti nestratili, no hlavnú úlohu hrá tento krá ich vzhľad. Nazrite do našej galérie a zistite, ako to vyzerá v praxi.    

Vlasové doplnky: Niečo malé navyše

Tipy & triky s vlasovými doplnkami

Vaše vlasy nemajú svoj deň? Žiaden čas na styling? Vlasový doplnok dokáže zázraky! Mastné korienky lusknutím prsta zamaskujete čelenkou a malé detaily ako štrasové spony rýchlo a efektívne pozdvihnú váš každodenný vzhľad.

Krátke vlasy aj bez zložitého stylingu dostanú extra porciu pôvabu vďaka kvetinovým brošniam a trblietavým sponám.

Malé spony a štipce sa môžu nepozorovane zošuchnúť hlavne z jemných vlasov. Aby ste sa uistili, že všetko zostane na svojom mieste, príslušný pramienok vlasov si vopred natupírujte. Jeho zvrásnený povrch poskytne sponke lepší podklad a ona bude lepšie držať. A pomáha tiež, ak si výsledný styling zafixujete lakom na vlasy.   

Ak ich správne nasadíte, dokážu malé šperky lichotiť rozličným tvarom tváre: Brošňa umiestnená na temene v kombinácii s vysoko posadeným drdolom predĺži okrúhlu tvár a ona tak vyzerá užšie. Ak je vaša tvár skôr hranatá alebo pozdĺžna, spony lepšie vyniknú po stranách.