Styling | Trendy účesy pre ženy

Videoblog so stylingovými návodmi: 'Puffel Pumm'

Sobota znamená pre Cindy alias Puffel Pumm jediné: pozornosť obráti na svoju závideniahodnú hrivu. Okrem tém ako krása, móda a lifestile sú totiž na jej vlogu najobľúbenejšími príspevkami videá týkajúce sa stylingu a starostlivosti o vlasy. Blondínka sa v tento deň delí s fanúšikmi o nápady na štýlové účesy i to, ako si pre ne vypestovať „ideálny materiál“. Chcete to skúsiť tiež? My určite!  

„Pre styling vlasov neexistujú žiadne pravidlá – jednoducho noste to, čo sa vám páči. Môžete si trúfnuť na akýkoľvek look, pokiaľ z vás bude vyžarovať radosť a nadšenie.“ Presne tak! S postojom vlogerky (= videoblogerky) Cindy sa nedá nesúhlasiť. Blondínka z Hamburgu (Nemecko) momentálne zásobuje horúcimi tútoriálmi a osobne odskúšanými tipmi pre skvele upravené vlasy viac než 60 000 fanúšikov na svojom YouTube kanáli Puffel Pumm. 

Cindy a jej videoblog Puffel Pumm

Vždy bezprostredné 23-ročné dievča predstavuje svetu každú sobotu triky pre vlastnoručnú úpravu originálnych účesov. Styling na špeciálne príležitosti býva tiež súčasťou jej arzenálu. Od festivalu až po pracovný pohovor – blogujúca poradkyňa z banky má v talóne vždy niečo inšpiratívne. A vďaka jej pozitívnemu vyžarovaniu a jednoduchým inštrukciám budete chcieť všetko vyskúšať aj vy! Najviac si cení kreativitu: Vo svojom tútoriáli inšpirovanom seriálom Hra o tróny Puffel Pum ukazuje, ako napodobiť úchvatný zapletaný účes Khaleesi, najobľúbenejšej postavy s populárneho fantasy seriálu.    

A nielen to! Cindy pravidelne ponúka aj top tipy pre každodenný život. Vo videách odhaľuje svoje vlastné rituály úpravy vlasov, vysvetľuje, ako si opakovane nafarbiť dorastajúce korienky alebo ako sa náležite postarať o predlžované pramene. Videoblogerka rada testuje nové veci a následne sa o svoje názory a skúsenosti delí so svetom. Svojich odberateľov pritom hýčka vynikajúcim servisom.     

Táto zvedavosť a odhodlanie pre originálny styling aj zariskovať stáli už pri založení blogu Puffel Pumm. „Raz som si chcela nafarbiť vlasy hennou a hľadala som videá s touto tematikou. A pretože som nič užitočné nenašla, rozhodla som sa natočiť vlastné.“ Ako mnoho YouTube kolegov aj Cindy založila svoj blog z čírej nutnosti. Množstvo pozitívnych komentárov, ktoré potom nasledovali, poslúžili ako vynikajúca motivácia, aby vytrvala: „Podľa mňa je úžasné, koľko času venujú moji fanúšikovia reakciám a komunikácii so mnou. Vďaka tomu vidím, že moje videá berú naozaj vážne.“

Návod na styling: Drdol ako nežná mašľa z vlasov

Fakt je to také jednoduché? Pri pohľade na tútoriály autorky Cindy budete možno ťažko veriť tomu, ako rýchlo a jednoducho sa niektoré účesy dajú vytvoriť – napr. drdol vyformovaný do tvaru nežnej mašle. A na tento look si môžu trúfnuť aj majiteľky polodlhých vlasov! Ako presne sa k nemu dopracujete, ukazuje Cindy vo svojom videu:  

Vitaj jeseň!

Cindy má skvelý recept proti chladnému jesennému počasiu a obávaným dňom nepoddajných vlasov – čiapky: „Môžu vyzerať naozaj skvele a s tým pravým účesom bude ich nosenie navyše zábava.: Ako tento štýl funguje, ukazuje Puffel Pum v ďalšom videu: 

Pár detailov o Cindy

Videoblog so stylingovými návodmi

Krátky strih? Nie, vďaka! Hoci aj krátke vlasy môžu vyzerať výborne, dorastanie by podľa Cindy zabralo príliš veľa času.

Mimochodom, v stylingu vlasov sa Cindy najradšej inšpiruje u top modelky Leny Gercke. „Vyzerá skvele a vlasy má vždy dokonale upravené. Pristane jej každý účes, pretože k nemu vždy pridá niečo špeciálne.“ hovorí vlogerka, ktorá sa každú sobotu snaží na svojom YouTube kanáli o to isté. Ani v ďalších dňoch nezaháľa, natáča vzrušujúce videá o športe, cestovaní, make-upe a o ďalších veciach.   

Odkiaľ vlastne pochádza názov jej blogu? Hamburčanka je veľkým fanúšikom Pokémonu. Najobľúbenejšou postavou tohto animovaného seriálu je pre ňu Pummeluff, pripomína jej ružové penové cukríky. Keď má Cindy dobrú náladu, jej priateľ ju volá „Pummel“, a keď v nálade nie je, hovorí jej „Puffel“. A z tohto pomenovania vznikol „Puffel Pumm“.

Sociálne siete vlogu Puffel Pumm:

Puffel Pumm >> YouTube.de

Puffel Pumms Blog >> blogspot.de

Puffel Pumm >> facebook.com