Styling | Trendy účesy pre ženy

Video blog s návodom na styling vlasov: 'alwaysxcaro'

Každý mesiac prinášame nový video blog, ktorý nás najviac zaujal. Tentoraz to bude Carola a jej vlog 'alwaysxcaro'. Stránka charizmatickej blogerky láka hravými štýlmi, jednoduchými návodmi na úpravu vlasov a hudbou. Nemôžeme si pomôcť, jednoducho sme očarení Carolinou ohnivo ryšavou hrivou.

S tmavočervenými vlasmi, svetlou pleťou a štýlom „detí kvetov“ nám Carolin look pripomína Florence Welch, frontmanku rockovej kapely Florence and the Machine. Carola je ako divoká smršť so štipkou detského imidžu a správnou mierou kvetovej romantiky. Carolinou vášňou je jej YouTube kanál 'alwaysxcaro' s tipmi pre módu a krásu.

Carolin video blog 'alwaysxcaro'

Hoci Carola zvýrazňuje svoje videá na YouTube zaujímavými zvukmi, hudba nie je jej najväčšou vášňou. Napriek tomu sú zvukové stopy jedným z mnohých detailov, vďaka ktorým sú jej videá také atraktívne a vábia divákov zasnívať sa nad pozoruhodnými vecami, ktoré prinášajú. Jej móda, účesy a video návody dokazujú jej rozprávačský talent. Niektoré z jej príbehov sú poriadne divoké, zatiaľ čo iné sú romantické. Všetky z nich však rozpovedá so strhávajúcim nadšením. Jej láska pre detail a oduševnenosť robia jej vlog takým podmanivým.

Festivalová sezóna je v plnom prúde. To inšpirovalo aj Carolu, aby nás vzala na imaginárnu video cestu na festival Coachella v sprievode zvukov skladby 'For The Better' od Maxa Brodieho. Módna blogerka Carola nikdy legendárny kalifornský festival pod holým nebom nenavštívila. Kým bude mať šancu ísť na festival Coachella osobne, aspoň si predstavuje, že tam môže byť: „Ísť jedného dňa na Coachellu je jedným z mojich snov!“ Nateraz bude stačiť jej osobná Caro-Coachella videokniha stylingov.

Video: Kolekcia lookov Coachella / Letný festival 2015

Zaostrené na Carolu

Carola miluje svoje dlhé, prirodzene zvlnené vlasy. Farbí si ich na tmavočerveno.

„V minulosti sa mi iba s veľmi malým úspechom darilo hľadať videá o úprave vlasov s inštrukciami v nemčine. Preto som začala uvažovať o svojom vlastnom blogu v nemeckom jazyku.“ Nápad nasledoval skutok a  21-ročná Carola dnes už dva roky ponúka svojim divákom cenné vlasové tipy a jednoduché návody, ako krok za krokom vytvoriť rôzne účesy. Svoje vlasy Carola rada upravuje nekomplikovaným spôsobom. „Práve teraz sa mi veľmi páčia moje dlhé vlasy.“ No aj vlasoví experti sa občas musia popasovať s problémami vlasov. Pri korienkoch sa jej poľahky tvorí mastnota a konce vlasov sú naopak suché. Opýtali sme sa teda Caroly, ako s týmto problémom bojuje: „Snažím sa nevystavovať svoje vlasy priveľkému stresu a stránim sa používania piatich rôznych produktov každý deň.“

Vo svojom blogu 'alwaysxcaro' sa Carola identifikuje s voľným farbením vlasov. „V poslednej dobe vídam viac a viac zafarbených hláv. A to je také cool!“ nadchýna sa ryšavka Carola. Farba jej vlasov z nej tiež robí trendsetterku. „Keby som bola vyzvaná, aby som určila farbu svojich vlasov, opísala by som ich ako tóny pomaly dohasínajúceho ohniska. Farba riadneho ohňa nepopisuje odtieň mojich tmavočervených vlasov úplne výstižne,“ vysvetľuje Carola. Caro Carolissima, zaľúbili sme sa do tvojho štýlu!

Návod na úpravu vlasov (alwaysxcaro)

Každá žena potrebuje vedieť vyčariť ohnivý a vášnivý look. Carola si pre zaručený úspech volí zapletané stylingy. „Tieto účesy môžu mať malý zapletaný element na strane, môže im dominovať hustý vrkoč zapletený pravidelne ako parkety alebo môžu obsahovať jednoduché či francúzske priberané zapletanie. Vždy sa cítim dobre, keď mám účes so zapletenými vlasmi.“ Carolin vlog vám predstaví niektoré z jej najlepších zapletaných účesov:

Video: 5 zapletených účesov

Caroline blogy a vlogy

alwaysxcaro >> youtube.de

alwaysxcaro >> instagram.com

alwaysxcaro >> facebook.com