Styling | Trendy účesy pre ženy

Vytvorte si nové účesy: Päť účesov z prehliadkových mól

Vlasové trendy na prehliadkových mólach ponúkajú množstvo zaujímavých účesov. Či už si vlasy vyčešete alebo vypnete sponkami - ženy s dlhými vlasmi budú mať toto leto neobmedzené možnosti úpravy vlasov. Vybrali sme päť najkrajších účesov a prezradíme vám, ako postupovať, aby ste si tieto účesy vytvorili aj samé doma. Budete mať ideálne účesy na stužkovú alebo na ples.

Sú vaše vlasy dlhšie než po ramená? Ak áno, vaše motto na toto leto je ‘Dlhé vlasy znamenajú kreativitu!’ Už žiadne výhovorky pre nudné a neoriginálne účesy a vlasový štýly. Vlasoví stylisti vám poradia, ako vyzerať trendy!

Modelky na medzinárodných prehliadkach na obdobie jar/leto 2011 ukazujú množstvo nových účesov a vlasových kreácií. Sledujte a obdivujre rôznorodosť pletených, krútených, zviazaných a moderných majstrovských účesov. Obzvlášť klasický drdol sa stal veľkou inšpiráciou. Vedeli ste, že drdol môže mať toľko podôb? Albinova kolekcia predviedla v Milane vysoký drdol, zatiaľ čo Nina Ricci preferuje bežné drdoly. Gucci predstavuje drdol doplnemý diamantmi a Oscar de la Renta a Vera Wang vytvorili buchty i drdoly s veľkým objemom. Variácie drdolov nemajú hraníc.

Existujú tiež komplikovanejšie drdoly, ako napr. široko zaplatený drdol od Alexandera McQueena, ale i bežné "nedokončené" drdoly ako prezentuje napr. Proenza Schouler alebo Phillip Lim. Spôsoby úprav sú rozmanité, tak ako sú rozmanité samotné účesy - niektoré vyzerajú moderne s použitím množstva gélu, niektoré sú vytvorené v klasickom elegantnom štýle s jasnými líniami, zatiaľ čo iné pôsobia bujne a hravo, na voľný čas a očarujúco.