hairstyles-2013
Styling | Trendy účesy pre ženy

Účesy 2013: Nový rok – nový štýl

Máte chuť na dobrodružstvo? Ak je vaša odpoveď áno (s veľkým Á), možno budete chcieť vyskúšať veľký drdol na boku pripomínajúci námornícku čiapku, dva farebné vrkoče, veľký objem alebo výrazné kučery. Pre odvážnych a nekonvenčných stylistov máme niekoľko nezvyčajných, provokatívnych  účesov, ktoré stoja za vyskúšanie. Pozrite sa, ako modelky a hviezdy nosia účesy, ktoré sa v dnešnej dobe môžu zdať mierne excentrické.

Aký je môj štýl? Chcem svoj štýl tento rok zmeniť? Tieto otázky sú na prelome roka bežné. Zatiaľ čo počítate, koľko času zostáva do Nového roka, často máte chuť naštartovať nový začiatok. Je čas na zmenu a nové predsavzatia. Sľubujete si, že znovuobjavíte svoj štýl a hlavne svoj účes. Keď sa už ocitnete v nálade na zmenu, možno nebudete chcieť rovno plánovať nový strih, ale skôr vyskúšať niečo výnimočné, niečo na hrane. Presne na to sme tu. Radi by sme sa s vami podelili o pár „dizajnových“ účesov.

Účesy 2013: Vyskúšajte pre zmenu niečo nové

Jeden drdol je fajn, ale dva drdoly sú lepšie! Nie je dôvod, aby ste nosili len jeden. Na temene a vzadu na hlave je pre drdoly množstvo miesta.

Vrkoče: Nikdy nezabúdajte na túto pôvabnú alternatívu. Zapletané tvary môžu byt súčasťou množstva rôznych účesov. Vrkoče dodajú novú dimenziu klasickým účesom. Okrem toho existuje mnoho ďalších variácii ako napríklad francúzsky alebo rybí vrkoč.

Experimentovanie s tvarmi: copy môžu byť zakrútené, obtočené alebo zopnuté gumičkami.  Drdoly môžu mať rôzne tvary s priestorom v strede alebo bez.

Pruhy: Farebné pruhy dodajú odlesky akémukoľvek účesu. Ak chcete vyskúšať tento štýl len na niekoľko hodín, použite kriedu alebo maskaru na vlasy. V prípade, že sa vám účes zapáči, vždy si môžete zvoliť permanentnú farbu.

Šperky do vlasov: Šperky sú často dominantným prvkom účesu. To platí predovšetkým pre jednoduché účesy, ktoré sú ozvláštnené len šperkom.

Fotografie účesov v našej galérii ukazujú, ako tieto návrhy aplikovať.

Vlasový stylista a vizážista Armin Morbach vám v nasledujúcom videu ukáže, ako premeniť krátky bob na asymetrický falošný zostrih.

Video: Ako vytvoriť falošný zostrih

Galéria: Účesu 2013 – Stylingové dobrodružstvo