Styling | Trendy účesy pre ženy

Účesy na odovzdávaní Zlatých glóbusov 2013

Hollywoodsky lesk a vzrušenie boli počas celého večera odovzdávania Zlatých glóbusov na maxime, rovnako ako to býva aj v prípade prestížnych cien Oscar. Zlaté glóbusy sú veľmi žiadané ocenenia medzi hercami, herečkami a filmovými profesionálmi na celom svete. Hviezdy ako Francesca Eastwood a Jodie Foster vyzerali na červenom koberci očarujúco. V našej galérii vám ukážeme dych vyrážajúce účesy na slávnostnej ceremónii.

Účesy na Zlatých glóbusoch 2013

Herečka Francesca Eastwood dokonale reprezentuje tradičný Hollywoodsky štýl a lesk. Ligotajúce sa sponky držia jej jemné blond vlny na jednej strane.

Diváci, ktorí chceli vidieť ako už po štvrtý krát moderuje Zlaté glóbusy Ricky Gervais, boli sklamaní. Avšak nie každý sa tešil na jeho špecifické vtipy a komentáre. (S niektorými hviezdami či VIP hosťami sa totiž rozhodne nemaznal).

Účesy na Zlatých glóbusoch 2013

Vyslúžili si uznanie a chvály za svoj výkon na Zlatých glóbusoch 2013: Tina Fey a Amy Poehler

Práve tejto skupine hostí jeho ostrý britský humor určite nechýbal. Počas jeho trojročného pôsobenia na Zlatých glóbusoch neuniklo jeho vtipom mnoho Hollywoodskych hviezd (pozrite si video nižšie).

Nech už bol dôvod akýkoľvek, tohto ročná zmena v moderovaní bola osviežujúca a prijatá s nadšením. Tina Fey (‘30 Rock’) a Amy Poehler (‘Parks and Recreation’) boli dokonalé moderátorky. Na 70-ročníku udeľovania cien Zlatý glóbus z nich vyžaroval šarm a dôvtip. Dopomohol k tomu aj fakt, že sa na ne veľmi dobre pozeralo.

Sledujte červený koberec: Jednoduché ale očarujúce účesy na Zlatých glóbusoch

Drdol Amy Poehler upravený na jednu stranu si získal našu pozornosť na odovzdávaní Zlatých glóbusov 2013 (pozrite si našu galériu). Čo sa týka módy a účesov, mottom tohto ročného oceňovania bola „prirodzenosť“. Ženy vo svetlách reflektorov na Zlatých glóbusoch kombinovali slávnostné róby s nedokončenými, klasickými alebo jemnými vlnitými účesmi. Pozrite sa, aké krásne môžu byť jednoduché účesy.

Galéria: Atraktívne účesy na Zlatých glóbusoch 2013

Odkazy

Ricky Gervais - video >> Golden Globes  2010-2012

Všetko o Zlatých Glóbusov >> goldenglobes.org