Styling | Trendy účesy pre ženy

Moderná romantika: Učešte sa na Oktoberfest 2015

Oktoberfest je na spadnutie! V Mníchove opäť štartuje folklórne šialenstvo a návštevníci sa chcú na tento sviatok piva a dobrej nálady náležite vystrojiť. Dress code volá po tradičných kožených nohaviciach alebo rafinovanom kroji. A ako bude vyzerať ideálny styling? Buďte si isté, že žiaden kostým sa nezaobíde bez precízne upraveného účesu s tradičným nádychom. Ukážeme vám, ako to môže vyzerať.

Oktoberfest rovná sa tisíce rovnakých zapletaných vrkočov? Nezmysel! Rok za rokom spája tento festival tradíciu a trendy do aktuálneho, inšpiratívneho mixu. Výsledkom sú folklórne oslavy plné atmosféry a štýlu. A ako bude vyzerať ten pravý outfit na Oktoberfest roku 2015? Môžete si vydýchnuť, každý si tam nájde niečo podľa svojho vkusu. Klasický a staromilský alebo elegantný a luxusný – kožené nohavice a krojované šaty znesú takmer všetko! Čím ďalej tým viac sa inšpiratívne novinky objavujú práve na hlavách návštevníčok. Neobvyklé zapletané kreácie, dekoratívne kvetinové aranžmá, tradičné klobúčiky a kreatívne výčesy sú čerešničkou na októbrovej torte.  

Tradícia v trendy šate: Aký folklórny účes najlepšie doplní váš look? A čo tak podstúpiť tento raz nejakú zmenu? V našej galérii vám predstavíme trendy účesy na 182. Oktoberfest. Inšpirujte sa a raz, dva, tri... hotovo!

Galéria: Najlepšie účesy na Oktoberfest