Styling | Trendy účesy pre ženy

Berlinale 2012: Účesy hviezd

Ako je už dobrou tradíciou, aj tento rok prilákalo 62. Berlinale do metropoly Nemecka tie najväčšie Hollywoodske hviezdy. Jedni pozývali  na svoju premiéru (napríklad Angelina Jolie ako režisérka), zúčastnili sa premiér (napr. Karoline Herfurth) a hodnotili ich (napr. Jake Gyllenhaal ako člen poroty). Desaťdňový kolotoč prechádzania sa po červenom koberci, večierkov, dychtivých fotografov a samozrejme, filmov a ešte raz filmov. Na konci tohto skvelého festivalu, by sme vám radi predstavili to najlepšie z Berlinale účesov, spolu so stylingovými radami. Nechajte sa inšpirovať a prekonajte i samotné hviezdy!

“Kto sa zúčastní? Kto tam bol?” to sú kľúčové otázky v súvislosti s filmovými festivalmi. Samozrejme, len do doby, pokým nie sú rozdané ceny. Boli sme milo prekvapení, že také filmové hviezdy ako Charlotte Rampling (s jej novým filmom  'Koniec“), Juliette Binoche (s filmom „Lepší život“) a Meryl Streep (získala čestnú sošku Medveďa za celoživotný prínos) si užívali filmový festival v Berlíne spoločne s nemeckými filmovými hviezdami ako sú: Corinna Harfouch, Martina Gedeck a Nina Hoss. Pre nás bolo hľadanie najkrajšieho účesu fascinujúcejším zážitkom, než samotné filmové scény. To zrejme nie je nič prekvapivé. Väčšina hviezd, pred tým ako sa zúčastní vysoko medializovaných podujatí, ako sú napríklad filmové premiéry a festivaly, navštívia vlasového stylistu. Hviezdy chcú neustále vyzerať nádherne, ale na veľké udalosti tohto typu vynakladajú extra úsilie.

Účesy hviezd: Julia Dietze, Angelina Jolie, Léa Seydoux a ďalšie

Julia Dietze (hrala hlavnú ženskú úlohu vo veľmi nekonvenčnej filmovej satire „Železné nebo“) prezentovala svoju veselú stránku „malej miss Sunshine“. Jej vlasy zafarbené na trendy béžovú blond, boli pozvoľna zopnuté do romanticky vyčesaných vlasov. Živé pramene vlasov tancovali okolo jej tváre.

Jej nemecká rovesníčka Karoline Herfurth sa taktiež rozhodla pre vyčesané vlasy. Vlasy jej držala štýlová čelenka so zlatým listom. Tieto vlasové šperky jej dodali klasický look s nádychom slávnostnej atmosféry.

Angelina Jolie na 62. filmovom festivale v Berlíne spojila svoje obe prednosti, vlastný film  a  zovňajšok. Predstavila svoj režisérsky debut, film s názvom „V zemi krvi a medu“. Je to film o láske vo vojnou zmietanej Bosne. Angelina Jolie tiež napísala scenár k filmu. Počas Berlinale, sme ju častokrát vídali v účese, ktorý sa pre ňu stal typickým. Jej dlhé hladké a rovné vlasy padali až do výšky brady a odtiaľ sa postupne jemne vlnili.

Taktiež nás zaujali čiastočne vyčesané vlasy Léi Seydoux's. Tá si vlasy vypla len na jednej strane, zatiaľ čo zvyšok jej úchvatných blond vlasov padal v podobe jemných vĺn prevažne  na opačné rameno. Léu Seydoux určite budete poznať z filmov 'Zbohom moja kráľovná“ a 'L'Enfant d'en haut' (dieťa zhora). Čoskoro bude jej hviezda žiariť po boku Vincenta Cassela v remaku filmovej klasiky ‘Kráska a zviera“. Premietanie je naplánované na jeseň roku 2012.

Na fotenie pre film 'Shadow Dancer', si britská herečka Andrea Riseborough vypla hore len vrchnú časť vlasov, zatiaľ čo dlhé romantické vlny lemovali jej ramená. Pravdepodobne za svoj hravý účes dostala veľa komplimentov i od svojho súčasného  kolegu  Cliva Owena. Obaja hrajú vo filme o konflikte v Severnom Írsku. Clive Owen sprevádzal  Andreu Riseborough na Berlinale.

Nech sa páči, prezrite si  v našej galérii tie najzaujímavejšie účesy hviezd prítomných na tohtoročnom Berlinale. Možno nájdete nejaké stylingové tipy pre váš vlastný Berlinale účes.

Účesy hviezd a rady, ako na ich styling

Odkazy

Interview s Léou Seydoux na Berlinale >> arte.tv

Trailer: 'Les adieux à la reine' starring >> youtube.com