trend-hairstyles-2013
Styling | Trendy účesy pre ženy

Trendy účesy 2013: New York, New York

Každý, kto sa zaujíma o módu a krásu upiera svoj zrak na New York. Dvakrát do roka, počas Týždňov módy sa New York stáva ešte väčšou metropolou módy než je v priebehu celého roku. Je to práve New York, kde sa rodí nová móda a trendy pre nadchádzajúcu sezónu. Prinášame vám pohľad na nové módne účesy: Nové účesy pre sezónu jar/leto 2013 sú viac než očarujúce a hlavne nositeľné. Ukážeme vám naše najobľúbenejšie účesy z Týždňa módy v New Yorku.

Módni návrhári majú záujem udržať pohľady návštevníkov skôr na svojich modeloch ako na účesoch. Preto radšej preferujú jednoduché účesy modeliek ako uhladené copy, mokrý look, klasické drdoly a prirodzene vyzerajúce dlhé vlasycestičkou na stred. Ako vždy, aj teraz dominovali tieto účesy.

Pútavé účesy 2013 priamo z New Yorku

Trendy účesy 2013
© Getty Images

Obrázok: Účes v dvoch farbách s falošnou ofinou pre oblečenie CZAR navrhnutým Cesarom Galindom (vľavo) a perfektný drdol so zvýraznenými končekmi od Dominica Louisa (vpravo).

Samozrejme, pozornosť sústredená na najnovšie outfity neposúva všetky extravagantné a rôznorodé účesy z New Yorkského Týždňa módy na vedľajšiu koľaj. Koniec koncov, byť na hrane a kreatívny je  profesionálna česť pre návrhárov a tiež kaderníkov. Niektorí módni návrhári si vyslovene žiadajú výrazne kreatívne účesy.

Naše oči sa upierajú na nové krásne a najmä nositeľné účesy. Mnohé z nových účesov z New Yorkského Týždňa módy spadajú do tejto kategórie.

Modelky predviedli objemné pätky, asymetrické vyčesané účesy, nové zapletané účesy a mnoho ďalších účesov a vypnutých vlasov dozadu.

Príklady týchto nových účesov nájdete v našej galérii.

Galéria: New York Trendy účesy 2013