Styling | Trendy účesy pre ženy

Trendy účesy roku 2012 podľa Týždňa módy v New Yorku

Významní  americkí  návrhári sa stretli počas New Yorského Týždňa módy, v srdci Manhattanu, aby predviedli svoje nové kolekcie pre nasledujúcu jar. Vlasoví stylisti doplnili ich novú kolekciu vzrušujúcimi vlasovými kreáciami pre rok 2012. Naša galéria oblečenia a účesov vás uvedie do centra najnovších trendov.

New Yorský Týždeň módy bol opäť vzrušujúci a samozrejme, plný párty, udalostí, módy a v neposlednom rade aj fascinujúcich vlasových noviniek. Ešte máme v živej pamäti, ako sme čakali v Lincoln Centre, kým padne opona a začne sa veľká módna šou. Niektoré z výnimočných vlasových stylingov určite prejdú testom času a stanú sa trendom v roku 2012. V tejto kategórii by sme radi zdôraznili účesy s ozdobami z peria od Jasona Wu-a, žensky pôsobiace kučery od Oscara de la Renta a neskrotené a strapaté vrkoče Michaela Korsa.

Čo sa bude nosiť v lete 2012

Samozrejme, že nás ešte čaká niekoľko jarných a letných módnych týždňov. Avšak hlavné trendy sú už zrejmé. Niet pochýb, že uhladený chvost, vrkoče a drdoly ostanú s menšími variáciami v obľube aj naďalej. Chvosty skombinované s niekoľkými rôzne hrubými gumičkami, vrkoče sú viac rafinované a drdoly sa viac skvejú vďaka lesku starostlivo vypracovanej štruktúry a prirodzenosti.  Ak chcete mať trendy účes, zastavte sa pri svojej najbližšej ceste v drogérii a vezmite si vlasový prípravok s extra leskom a suchý šampón. S týmito prípravkami trendy účesy sezóny 2012 isto docielite.

V našej galérii nájdete najkrajšie vlasové kreácie z New Yorského Týždňa módy.

Vlasové trendy na rok 2012 k videniu v New Yorku

Odkaz na trendy účesy 2012:

Všetky účesy k videniu na NY Fashion Weeku >> vogue.com