Styling | Trendy účesy pre ženy

Kreatívne účesy: top vlasové účesy na Milánskom týždni módy

Módne týždne v Berlíne, New Yorku a Londýne prišli a odišli. Oči sveta módy sa teraz upierajú na týždeň módy v Miláne. Módne domy ako napríklad Emporio Armani, Gucci a Bottega Veneta reprezentujú viac ako 65 značiek. Tvorcovia predviedli svoje nové kolekcie na jeseň/zimu v talianskej metropole módy. Prirodzene, módne oblečenie a nové účesy spoločne vytvárajú perfektný look. Ukážeme vám najkrajšie účesy z módneho týždňa v Miláne.

Sme veľmi radi, keď vidíme, že sa niektoré účesy do módy znovu v rôznych variáciách vracajú. Vrkoče, ktoré nám ukázali značky ako Emilio Pucci a Salvatore Ferragamo sú príkladmi tohto, časom overeného účesu a takisto aj objemné účesy od Johna Richmonda, Lorenza Riva a Dsquared, dlhé ofiny od Cavalliho a Marniho alebo roztomilo nedokončenú vlnu od Gucciho a Normaluisa.

Kreatívne účesy z týždňa módy v Miláne: Dozadu začesané ofiny

Asymetrické zvlnené ofiny od Etro
© Getty Images

Asymetrické zvlnené ofiny od Etro

Treba veľký talent na to, aby ste vymysleli nový vzrušujúci účes aj napriek veľkému množstvu mimoriadnych už existujúcich účesov, ktoré vydržali v móde celé veky. Avšak, vlasoví stylisti prezentujú svoju prácu na tohtoročnom módnom týždni v Miláne, aby v tomto ohľade uspeli.

Kaderníci značky Etro vytvorili túto interpretáciu uhladeného looku. Účes má skutočne šmrnc. Cestička uprostred, vlasy uhladené gélom dozadu a predné vlasy učesané na strany ukazujú vlny vytvorené pomocou prstov. Vlasy nad čelom sú učesané na jednu stranu.

Kreatívne účesy z týždňa módy v Miláne: Stočené vrkoče

Ešte raz sme sa z dvoch dôvodov zamerali na účesy od Fendi. Po prvé, Fendi nám ukazuje stále niečo nové a po druhé, na jeho účese je niečo výnimočné, a to, že stočil dva vrkoče v oblasti krku, ktoré pôsobili ako dvojito upletené vrkôčiky. Často sa vrkôčiky spájajú do jedného. Perfektné stočenie vrkočov nás privádza k otázke, či sú tieto vlasy skutočné.

V galérii vám ukážeme niekoľko účesov z módneho týždňa v Miláne, ktoré upútali našu pozornosť.

Účesy z módneho týždňa v Miláne