Styling | Trendy účesy pre ženy

Kreatívne účesy: top vlasové účesy na Milánskom týždni módy

Módne týždne v Berlíne, New Yorku a Londýne prišli a odišli. Oči sveta módy sa teraz upierajú na týždeň módy v Miláne. Módne domy ako napríklad Emporio Armani, Gucci a Bottega Veneta reprezentujú viac ako 65 značiek. Tvorcovia predviedli svoje nové kolekcie na jeseň/zimu v talianskej metropole módy. Prirodzene, módne oblečenie a nové účesy spoločne vytvárajú perfektný look. Ukážeme vám najkrajšie účesy z módneho týždňa v Miláne.

Sme veľmi radi, keď vidíme, že sa niektoré účesy do módy znovu v rôznych variáciách vracajú. Vrkoče, ktoré nám ukázali značky ako Emilio Pucci a Salvatore Ferragamo sú príkladmi tohto, časom overeného účesu a takisto aj objemné účesy od Johna Richmonda, Lorenza Riva a Dsquared, dlhé ofiny od Cavalliho a Marniho alebo roztomilo nedokončenú vlnu od Gucciho a Normaluisa.

Kreatívne účesy z týždňa módy v Miláne: Dozadu začesané ofiny

Asymetrické zvlnené ofiny od Etro

Asymetrické zvlnené ofiny od Etro

Treba veľký talent na to, aby ste vymysleli nový vzrušujúci účes aj napriek veľkému množstvu mimoriadnych už existujúcich účesov, ktoré vydržali v móde celé veky. Avšak, vlasoví stylisti prezentujú svoju prácu na tohtoročnom módnom týždni v Miláne, aby v tomto ohľade uspeli.

Kaderníci značky Etro vytvorili túto interpretáciu uhladeného looku. Účes má skutočne šmrnc. Cestička uprostred, vlasy uhladené gélom dozadu a predné vlasy učesané na strany ukazujú vlny vytvorené pomocou prstov. Vlasy nad čelom sú učesané na jednu stranu.

Kreatívne účesy z týždňa módy v Miláne: Stočené vrkoče

Ešte raz sme sa z dvoch dôvodov zamerali na účesy od Fendi. Po prvé, Fendi nám ukazuje stále niečo nové a po druhé, na jeho účese je niečo výnimočné, a to, že stočil dva vrkoče v oblasti krku, ktoré pôsobili ako dvojito upletené vrkôčiky. Často sa vrkôčiky spájajú do jedného. Perfektné stočenie vrkočov nás privádza k otázke, či sú tieto vlasy skutočné.

V galérii vám ukážeme niekoľko účesov z módneho týždňa v Miláne, ktoré upútali našu pozornosť.

Účesy z módneho týždňa v Miláne