Styling | Trendy účesy pre ženy

Ideálne účesy a styling na cestách

Či už sa chystáte na krátky alebo dlhší výlet a zvolíte cestu autom, autobusom, vlakom alebo poletíte lietadlom, vaše vlasy by v každom prípade mali vyzerať pôvabne. Ideálny cestovný účes síce vyžaduje minimálne stylingové úsilie, vyzerá však za každých okolností krásne a upravene. Podelíme sa s vami o najlepšie tipy na úpravu vlasov  počas dovolenkového režimu – v našej galérii určite nájdete ten pravý účes na svoj ďalší výlet.

Skúsení cestovatelia sa pružne a s nadšením prispôsobujú okolnostiam. Zbytočné, otravné úkony vám môžu uberať čas, ktorý by ste radšej strávili poznávaní okolitých krás. Preto je najlepšie sa pohodlne obliecť a zvoliť jednoduchý účes, ktorý nevyžaduje opakovanú úpravu. To však samozrejme neznamená, že by ste sa na cestách mali vzdať akýchkoľvek módnych rozhodnutí. Váš outfit aj účes môžu byť jednoduché a očarujúce zároveň.  

Styling na cestách: Účes na každú príležitosť

Zložitých účesov sa na cestách radšej vzdajte. Okrem toho, komplikovaný styling by bol iba stratou času, pretože tupírovanie vlasov, výrazné kučery a rafinované vrkoče by väčšinu výletov aj tak neprežili. Najvhodnejšie účesy na takúto príležitosť podliehajú určitým požiadavkám. Praktickým variantom sú za každých okolností drdol a jednoduchý cop. Vďaka nim udržíte svoje vlasy preč z tváre a úspešne zdoláte aj rozmary počasia či cestovného rozvrhu. Zopnite si vlasy vzadu či na strane, aby ste si mohli oprieť hlavu o sedadlo. Rovné alebo uhladené vlasy sa výborne hodia na jednodenný výlet. Bez výhrad totiž budú spolupracovať pri vašich turistických dobrodružstvách a sú dostatočne elegantné na večer strávený v meste alebo na príjemný obed v reštaurácii. 

Styling na cestách: Štýlová všade, kam sa pohnete

Aj keď radšej cestujete naľahko, vyplatí sa mať po ruke niekoľko stylingových pomôcok. Suchý šampón osvieži účes, ktorý stratil tvar a púder pre objem vlasov robí zázraky predovšetkým v prípade ležérnych, uvoľnených účesov. Nezabudnite si zabaliť malú kefu, jednoduchú gumičku, sponu a niekoľko kusov sponiek.

V galérii máme pre vás ďalšie zaujímavé tipy. Kaderník Armin Morbach vám v nasledujúcom videu zase ukáže, ako si vyfúkate a uhladíte vlasy tesne pre tým, než vyrazíte na váš ďalší výlet. 

Video: Ako si vyfúkať a uhladiť vlasy

Galéria: Styling na cestách