wove-hairstyle
Styling | Trendy účesy pre ženy

Stylingový trend: Účes wob

Svieži, moderný, rafinovaný: Nechajte sa zlákať top účesom tejto sezóny! Zvlnený bob (skrátene „wob“) skrášľuje hlavy herečiek Vanessy Hudgens, Jennifer Lawrence a ďalších. Ukážeme vám, ako si hviezdy najnovšie vylepšujú svoj bob jemnými vlnami. Psssst! Je to naozaj jednoduché...

Predstavujeme vám wob. Ide o horúci trend, ktorý práve zatienil jeho staršieho súrodenca známeho ako bob. Hviezdy a kaderníci sa ho nevedia nabažiť a my si tiež myslíme, že zvlnený bob vyzerá skvele. A prečo vyvolal tento vlnitý účes takú mohutnú vlnu nadšenia? Recept na úspech totiž znie: Odviažte sa! Aktuálne najobľúbenejší účes sa vymanil z prísnych pravidiel stylingu a predviedol nám, ako ležérne a zároveň módne môžu vyzerať zvlnené vlasy.

Jennifer Lawrence, Ashley Benson a ďalšie herecké kolegyne vás v našej galérii presvedčia o tom, aký výrazný dojem dokáže wob zanechať.

Galéria: Účes wob je módnym hitom

Trendy wob: Všetko o novom štýle

Aktuálny stylingový hit, ktorý predvádza Vanessa Hudgens, hovorí jasne: Som krásna, sebavedomá a rada sa bavím! Rozhodujúce sú pritom dva kroky – strih vlasov a vzdušné vlny. Tento štýl pomohol roztomilej hviezde rozlúčiť sa s imidžom teenagerky. Dala zbohom Muzikálu zo strednej školy a stala sa z nej pôvabná žena. Wob je jednoducho štýlový a elegantný. A navyše dokonale tvárny, pretože vlny môžu byť ultra jemné i extra veľké a zvodné. Wow, to je wob! 

Výhody štýlu wob

– Lichotí akémukoľvek tvaru tváre

– Vhodný pre všetky textúry vlasov

– Univerzálny s množstvom variácií

– Nevyžaduje zložitú úpravu

Je na vás, či pri tvorbe wobu siahnete po kulme alebo si upravíte nedbalé plážové vlny inak. Náš kadernícky expert Armin Morbach vám predvedie oba spôsoby:

Video: Ako si vo vlasoch vytvoriť prirodzené vlny

Video: Úprava plážových vĺn