Styling | Trendy účesy pre ženy

Objavte svoj Valentínsky účes

Deň zamilovaných klope na dvere, a to je chvíľa, kedy môžete popustiť uzdu romantike...

Pripravte si večerný outfit a nezabudnite na trendy účes. Ešte nie ste rozhodnuté? Inšpirujte sa novými účesmi a doprajte si aj vďaka nim výnimočný deň.

Nalaďte sa na tú správnu vlnu

Máte chuť na skutočne romantický účes? Pripravte si kulmu alebo tenké papiloty. Vašim vlasom dodáte prirodzený objem a ten správny „valentínsky“ šmrnc.

Kučeravé vlasy
© Rebecca Handler

Romantický účes s kučeravými vlasmi.

Náš tip: Ak máte prirodzené vlnky, zvýraznite ich penovým tužidlom, ktoré vlasom dodá ten správny tvar.

>> Prečítajte si viac

Jednoduchý a rýchly - účes „pol na pol“

Voľne rozpustené vlasy skombinované s vypnutými vlasmi? Áno, aj to je nový trend, ktorý priniesli návrhári na prehliadkové móla. Vy si účes „pol na pol“ môžete dopriať na romantickom rande.

© Getty Images

Voľne rozpustené vlasy skombinované s vypnutými vlasmi.

Ako na to: Rozdeľte si vlasy na vrchnú a spodnú časť. Vrchnú polovicu rozdelíte znovu na dve časti. Nad uchom zapletiete každú z nich do vrkočov. Na záver ich môžete oba spojiť. Vznikne vám nenáročný účes, s ktorým každého oslníte. Čerešničkou na torte bude pripnutý kvet.

>> Prečítajte si viac

Máte chuť na klasiku?

Nadčasové účesy nikdy nestarnú. Svojim nositeľkám navyše pridajú na kráse a zaujímavosti.

Evan Rachel Wood
© Getty Images

Pixie účes Evan Rachel Wood

Ako na to: Rovné vlasy môžete ozvláštniť napríklad „cik-cak“ cestičkou, ktorá im dodá jemný dievčenský look. Samozrejme fantázií sa medze nekladú a aj tu môžete siahnuť po rôznych doplnkoch na vlasy. Využite romantické šatky, kvetiny, gumičky, spony a podobne.

Náš tip: Buďte nedokonale dokonalá - klasický účes môžete osviežiť trochou ležérnosti.  Pustite z hlavy precíznosť a nechajte si pár pramienkov voľne padať okolo tváre.

 >> Prečítajte si viac

Drdoly

Ďalšou klasikou medzi večernými účesmi sú drdoly. Odhalia váš zmysel pre ladnosť a eleganciu so správnou dávkou príťažlivosti.

Nicole Richie

Nicole Richie na Givenchy show počas Parížského týždňa módy.

Nicole Richie zvolila drdol vyčesaný na vrchu hlavy. Vlasy pritom šikovne zatočila okolo gumičky a zachytila ich vlásenkou.

Náš tip: K tomuto účesu si môžete dopriať výraznejšie líčenie a doladiť ho zaujímavými náušnicami.

 >> Prečítajte si viac