Styling | Trendy účesy pre ženy

Look hviezd: Nestrihajte vlasy vpredu!

Celebrity ako Chrissy Teigen, Victoria Beckham a Kim Kardashian nedávno stavili na asymetrický strih vlasov. Vpredu dlhé, vzadu o niečo kratšie – aktuálny look vyzerá fantasticky s akoukoľvek dĺžkou vlasov. Predstavujeme vám štýl, ktorý berie hlavy hviezd útokom!

Keď si populárne krásky vyberajú nový účes, často sa z toho vyvinie nový módny trend. A tí, ktorí chcú svoje idoly nasledovať, obyčajne musia voliť medzi cool krátkym strihom a romantickou dlhou hrivou. To však práve teraz neplatí – aktuálny hit medzi účesmi totiž ponúka obe možnosti. Nie buď alebo, ale mix krátkych a dlhých vlasov! „Nestrihajte vlasy vpredu!“ – tak znie motto pre sviežu verziu dlhého bobu s dlhšími vlasmi vpredu, ktoré sa asymetricky skracujú smerom dozadu. Modelka Chrissy Teigen ho túto sezónu spopularizovala hashtagom #dontcutthefront – a mnoho ďalších sa už vydalo rovnakou cestou!      

Nestrihajte vlasy vpredu: Strih

Pri tomto štýle najviac záleží na strihu! Ako už prezrádza jeho názov, vlasy sú vpredu o niečo dlhšie než vzadu, a to s jemným prechodom. Všimnite si, že strih nie je tzv. postupný (vo vrstvách) – konce sú strihané tupo. To je trik tohto nového hitu! Vlasy nemusíte mať také dlhé ako pôvodne Chrissy Teigen – strih s hviezdnym šarmom skvele funguje aj s dĺžkou po bradu, po plecia ale aj s extra dlhými vlasmi. To najlepšie na ňom je, že nemusíte rezignovať na žiadnu z obľúbených stylingových možností (zapletané účesy, uzly navrchu či výčesy).   

Nestrihajte vlasy vpredu: Styling

Jennifer Lawrence nosí tento trend v podobe blond bobu.

Nielenže je nový strih nesmierne populárny, predstavuje aj skvelý podklad pre styling: čistá línia napr. zaručuje nádherné vlny! Chrissy Teigen (foto hore) a Jennifer Lawrence (foto vľavo) sú najlepším príkladom. Modelka Chrissy Teigen nosí tento look s jemne strapatým finišom a zapletanou (pozor: trendy detail!) cestičkou na strane. Herečka Jennifer Lawrence žiari v rovnej, uhladenej verzii s vlasmi rozdelenými v strede.

#dontcutthefront: Samy sa rozhodnite, ako si nový strih upravíte – nedbalo či uhladene. S radami Armina Morbacha sa vám určite podaria oba varianty.

Video: Ako si upraviť nedbalý look hviezd

Video: Ako si vytvoriť uhladený look