Styling | Trendy účesy pre ženy

Módny radar – Najkrajšie účesy hviezd

Sledovať štýl hviezd na červenom koberci nás nesmierne baví – pravidelne vám prinášame tie najpôsobivejšie looky z prestížnych premiér či slávnostných ceremoniálov. Nájdete medzi nimi šik účesy pre dlhé, stredne dlhé ale aj krátke vlasy, v ktorých môžete oslniť aj bez blesku fotoaparátov. Každý z nich sme doplnili jednoduchým návodom na úpravu, vďaka ktorému bude styling v pohodlí domova naozaj hračka.

Trblietavý imidž hviezd nie je kompletný bez dokonalého účesu, ktorý korunuje celkový vzhľad a spolu s outfitom je jednoznačnou pastvou pre fotografov a fanúšikov. Na slávnostných podujatiach sa to často hemží extravagantnými, výraznými a nezabudnuteľnými kreáciami s vrchovatou dávkou pôvabu. Pre hviezdy je účasť bez partnera či sprievodu kaderníkov a stylistov na týchto akciách nemysliteľná. Účes nedrží tvar? Nejaký pramienok unikol zopnutiu? Strážni anjeli ich štýlu sú vždy k dispozícii, keď treba účesu uštedriť ďalšiu vrstvu laku či uhladiť neposlušné pramienky.

Štýl hviezd - Nechajte sa inšpirovať!

Úprava vlasov na mimoriadnu príležitosť môže byť značne zložitá, no výsledok je často hoden toho, aby ste ho vlastnoručne vyskúšali. Rafinovaný banán Dakoty Johnson či nedokončený rybí vrkoč Kristen Stewart sú sviežimi a sofistikovanými príkladmi moderného looku s nádychom nedokončenosti. Aj keď na prvý pohľad môžu pôsobiť zložito, rozhodne nehádžte flintu do žita! Tieto a ďalšie účesy v skutočnosti nevyžadujú nadmerné úsilie ani špeciálne schopnosti.

Znie to príliš dobre, aby to bola pravda? Možno zmeníte názor, ak si prezriete účesy hviezd predstavené v odkazoch pod článkom. Sľubujeme, že stačí len štipka trpezlivosti a vaše vlasy budú mať rovnaký pôvab, akým žiari Mila Kunis, Katie Holmes či ďalšie slávne kolegyne.

Súvisiace články