Styling | Trendy účesy pre ženy

Milánsky Týždeň módy 2011

Miláno výri fantastickou atmosférou. Od 23.februára sa kolesá módy roztočili na Milánskom Týždni módy 2011. Známi, ale i noví módni návrhári predstavili svoje módne kreácie na sezónu jeseň/zima 2011.

Modely Fridy Giannini navrhuté pre značku Gucci sú inšpirované herečkou Angelicou Huston a speváčkou Florence Welch zo slávnej ‘Florence and the Machine’. Jej farebné a honosné kúsky oblečenia sú vyrobené zo šifónu, hodvábu a kože. Odkaz na roky sedemdesiate nemožno prehliadnuť.

Módna návrhárka Alberta Ferretti jasne definuje a rozlišuje jej veľmi úspešné modely "ready-to-wear" od večernej kolekcie. Okrem intenzívnych faribe ako ružová či benzínová, predstavuje svoje modely tiež vo farbách béžovaj a čiernej.

Francecso Scognamiglio sa stal známym vďaka jeho výrazným a náročným modelom. Opäť dokazuje, aká môže byť móda trendy a svojimi modelmi odhaľuje jej tajomstvá.

Ako je vidieť, na Milánskom Týždni módy 2011 sa objavili rôznorodé inšpirácie a ich implementácie do módy. Tieto jarné kolekcie majú však spoločného menovateľa. Návrhári vytvoruli svoje kolkecie s dôrazom na mysšlienku silnej a slobodnej ženy. Tento trend, samozrejme, v sebe zahŕňa aj make-up a vlasový styling. Béžové tóny sú stále trendy, ale na vzostupe sú intenzívne jahodové odtiene, najmä čo sa týka farebnosti rúžov. Elegantný vzhľad s hlbokou cestičkou nabok zvýrazňuje sebadôveru nositeľky účesu, zatiaľ čo natupírovaný výčes (updos) necháva vyniknúť šarm a okúzľujúci večerný účes a vzhľad plný nostalgie.

Odkazy na web Milánskeho Týždňa módy 2011

Program, obchody a kontakty >> modemonline.com