summer-hairstyles-2011-2
Styling | Trendy účesy pre ženy

Letný vlasový styling 2011: Sexi počas horúcich lenivých dní

Zapletané vrkoče, zakrútené vlasy, copy alebo nedokončené príležitostné drdoly sú módnymi hitmi tohto ležérneho leta v oblasti vlasového stylingu. Toto leto módni dizajnéri z celého sveta súťažili o najlepší trendy a príležitostný účes. Ukážeme vám päť najlepších letných účesov a prezradíme vám, ako dosiahnuť dokonalý vlasový styling.

Relaxujte a užívajte si leto! Nový vlasový styling dáva zelenú jednoduchosti a voľnosti. Dokonalosť je out, nenútenosť in! Presnejšie povedané, v móde je tzv. undone (nedokončený) štýl. Dizajnéri vám prezradia, ako má správny "nedokončený účes" vyzerať. Ich modelky nosia ledabolo uviazané drdoly, ležérne vrkoče a zapletené copy aby potvrdili dizajnérsku kolekciu 2011 jar/leto a jej vlasové trendy.
 
Opäť platí, že univerzálny cop je najobľúbenejším "updo" (vyčesaným) účesom a je tiež základom pre ďalšie vlasové kreácie. Calvin Klein predstavil nízky cop s jemne neposednými a uvoľnenými vlasmi na zadnej časti hlavy. Nanette Lepore zase vytvorila trendy a zároveň elegantnú verziu zatočeného copu. Donna Karan si tiež vzala za základ cop a šikovne ho premenila na neposlušne vyzerajúci vyčesaný vrkoč.

Eva Minge vytvára úplne obyčajné drdoly a Michael Kors jednoducho pletie vlasy do dvoch voľný uzlov. Čo je teda trendy v oblasti vlasového stylingu v lete 2011? Účesy vyzerajú krásne a sú ľahko upraviteľné s perfektným výsledkom. 

Účes leta 2011: Cop so slučkou

Letné účesy, Donna Karan
© Getty Images

Štýlový účes:

Donna Karan preferuje toto leto jednoduché účesy, nonšalantné a plné voľnosti. Na svojej módnej prehliadke kolekcie Leto/jeseň 2011, táto dizajnérka z New Yorku dokázala, ako sa z jednoduchého copu môže stať príležitostný vyčesaný účes s jemnou slučkou. To jasne dokazuje, ako sa z jednoduchých nápadov rodia krásne účesy.

Potrebujete:

stylingový gel, gumičku, sponky do vlasov a lak na vlasy

Ako vytvoriť účes:

  • Na celú dĺžku copu naneste trochu stylingového gélu; potom oddeľte bočné vlasy, ale nie podľa pravítka
  • Vytvorte z vlasov malý cop a prehoďte ho do slučky. Teraz upravte slučku pomocou sponiek
  • Aplikujte lak na vlasy, aby ste ich pozdvihli a zachovali ich tvar. Sú vaše vlasy nepoddajné? Nevadí, váš účes je aj tak perfektný: krásne nezbedný