flowers-in-hair
Styling | Trendy účesy pre ženy

Jar prináša kvety do vašich vlasov

Jar prináša narcisy, tulipány a tiež prvé konvalinky. Farebné kvetiny sú všade. Nič nebude pôsobiť krajšie než kvety vo vašich vlasoch. Doprajte si kvetinové potešenie - vo vašich vlasoch sa budú nádherne vynímať.

“Kvety sú milostné básne prírody pre človeka!” napísala Bettina von Arnim v jednom zo svojich veršov. To je dostatočný dôvod, aby ste svoje vlasy ozdobili kvetom. Hviezdy ako Sarah Jessica Parker a Mischa Barton zbožňujú kvetiny vo vlasoch. Kvety protom môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, môžu byť štylizované alebo reálne, umiestnené kdekoľvek vo vašich vlasoch. Vyskúšajte to! Poradíme vám, ako sa vyhnúť prezdobenému či prisladkému zjavu. Pozrite si naše stylingové tipy.

Tip 1: Menej je viac

Správna mierna je pri použití kvetiny do vlasov základom úspechu. Zvýraznite svoj účes jednou kvetinou a vyvarujte sa celej "lúke" vo vlasoch.

Tip 2: Kvetinový styling

Kvety vyzerajú výborne v dlhých vlasoch, či už ich máte vypnuté, alebo rozpustené. Záleží však na hrúbke vlasov, podľa toho siahnite po menšom alebo väčšom kvete. Ak ste majiteľkou krátkych vlasov, dobrou voľbou sú hrebienky s kvetinovou ozdobou. Tie pristanú vašim vlasom omnoho viac, než obrovská výrazná kvetina.

Tip 3: Vyjadrite sa kvetmi

Mnoho z nových vlasových trendov dáva kvetom zelenú. Spôsob a miesto, kam kvet umiestnite vyjadruje váš osobný štýl. Môžete sa rozhodnúť byť očasrujúca s kvetinou v drdole alebo vyzerať romanticky pomocou čelenky s kvetinou vo vlasoch. 

Tip 4: Umenie doplnkov

Kvety vo vlasoch ukážu svoj pôvab a krásu, ak ich zvolíte jednofarebné. Nemali by ste to prehánať s kombináciou divokých farieb a tvarov kvetín. Je to mnohokrát naškodu. 

Hviezdy s kvetmi vo vlasoch

Kde nakupovať?

Trendy kvetinové vlasové doplnky >> asos.de

Ručny vyrobené kvetinové doplnky do vlasov >> etsy.com