Styling | Trendy účesy pre ženy

Štýl tohto týždňa - Štýl Kate Middleton

Dátum je stanovený! 29.apríla sa Kate Middleton (29) vydá za britského dediča trónu Princa William z Walesu (28) vo Westminsterskom opátstve. Hovorí sa, že Kate Middleton sa cíti byť pod veľkým tlakom, a preto potrebuje rady od viacerých poradcov, aby sa na tento veľký deň poriadne pripravila. Avšak navzdory týmto tvrdenia pôsobila Kate Middleton omnoho uvoľnenejšie a spokojnejšie, než jej snúbenec počas minulého týždňa. Jej účes o nej prezrádza, že je to typ ženy, ktorá si udrží svoj štýl za akýchkoľvek udalostí.

null

Kate Middleton na krste záchrannej lode vo Welsh Isle of Anglesey. Jej prirodzená elegancia bola naozaj podmanivá.

Toto sú skutočne pre mladú historičku umenia Kate Middleton dni plné zmien a vzrušenia. Pred pár rokmi sa zaľúbila do Princa, ktorý bude jedného dňa korunovaný za kráľa Anglicka, čo bude sledovať celý svet. Novinári mladý pár pozorne sledujú. Je zrejmé, že Kate Middleton sa do svojej novej úlohy dokonale hodí. Vo svojom novom postavení musí pokračovať v odkaze House of Windsor. Je veľmi povzbudivé vidieť jej pozitívny prístup k verejnosti. Kate Middleton je vzorom pre módu mladých aktívnych žien. Pracovala napríklad ako asistentka nákupu pre módny dom a tiež ako fotografka, či na iných pozíciach v rodinnom obchode. Dnes sa však teší na svoju svadbu. Podľa správ z novín, nebude túto udalosť oslavovať len v kruhu kráľovskej rodiny, ale aj so svojimi priateľmi.

Účes Kate Middleton

Účesy Kate Middleton sú zvyčajne viac klasické s jemným moderným prvkom, ktorý účes osvieži. Keď sa zúčastnila krstu záchrannej lode (jej prvej ofiniálne povinnosti spolu s nastávajúcim manželom) vo Welsh Isle of Anglesey, mala Kate Middleton vlasy elegantne upravené a mierne skryté. Vystavila na obdiv svoje krásne hnedé vlnité vlasy v zadnej časti hlavy. Elegantná čelenka, ktorá zdobila jej účes pochádza z dielne designéra Philipa Treacyho, udržala vlasy mimo tváre, aj keď fúkal vietor. Vyzerala skutočne štýlovo, no zároveň elegantne. Toto je naša voľba pre hviezdny účes týždňa.

Odkazy na stránky

Máte chuť vziať si klobúk? >> philiptreacy.co.uk

Viac o štýle Kate Middleton >> people.com