hairstyles-voting-agyness-deyn-robyn
Styling | Trendy účesy pre ženy

Hlasujte za účes: Ktorá z nich má chlapčenský strih ako z magazínu?

Modelka Agyness Deyn a elektro-popová princezná Robyn vynikajú svojimi účesmi. Obe priťahujú pozornosť svojimi platinovými blond chlapčenskými strihmi. Žiadny iný účes nemôže byť viac výraznejší, ale kto je najlepší v prevedení štýlového chlapčenského strihu vlasov, Agyness Deyn alebo Robyn? Hlasujte, rozhodnutie je na vás!

© Getty Images / FilmMagic

Robyn sčesala svoje krátke vlasy dopredu veľmi módne, zatiaľ čo Agyness Deyn dala prednosť strapatému chlapčenskému strihu. Kto vyzerá s chlapčenským strihom lepšie?

Platinová blond na krátkych vlasoch Agyness Deyn im dáva osobitý punc. V roku 2007 vyliezla až na vrchol módneho Olympu. S jej sviežim chlapčenským strihom a Doc Martensom na nohách bola korunovanou za "Modelku roka". V nasledujúcich rokoch sa dostala na obálky Vogue, Elle aThe New York Times. Módne domy Jean-Paul Gaultier, Burberry, Armani a ďalšie s touto modelkou spolupracovali. 

Aj tie najlepšie módne kúsky časom vyblednú a to bol podnet pre Agyness Deyn, ktorá začala hľadať nový výrazný účes. Na ceste k jej novému imidžu vyskúšala čierny „mop-top“ účes, či popolavú blond v kombinácii s vojenským strihom. Vymenovali sme len dva z mnohých viac či menej extravagantných účesov. Riešenie bolo nad slnko jasnejšie: platinová blond a chlapčenský strih je ideálny účes pre 28-ročnú krásku. Tento štýl jednoznačne vyhovuje jej tvári a typu pleti. Tento fakt neunikol Agyness Deyn a svoje krátke vlasy dokonale odfarbila. A čo jej kariéra? Všetko je v poriadku. Krátko po ostrihaní vlasov sa Agyness Deyn pripravuje na úlohu tanečnice v remaku klasického filmu "Pusher".

Robyn začala svoju spevácku kariéru s krátkymi blond vlasmi. Už ako 16-ročná vydala svoj prvý album a v roku 2005 dokonca  založila vlastné vydavateľstvo. Spolupracovala so speváčkou Britney Spears i rapperom Snoop Doggom. Dnes 31-ročná Robyn naštartovala cestu k sláv, keď sa objavila so svojou kapelou ako predskokan na Madoninaom turné "Sticky & Sweet" po Európe. Teraz už nie je švédska speváčka a jej najnovší album "Body Talk, parts 1 a 2“ žiadnou neznámou vo svete hudby.
 
Tak ako Agyness Deyn, ani Robyn sa nedá zaškatuľkovať. Speváčka si vytvára vlastný imidž čo najhravejšími spôsobmi, pričom využíva ženské i mužské štýlové prvky. Pre Robyn nie sú rodové stereotypy problémom! Jej hravý individualizmus sa vzťahuje aj na jej účes. Výrazný chlapčenský strih nápadne kontrastuje s mäkkými ženskými rysmi jej tváre.

Malá vlasová súťaž: Duel chlapčenských strihov

Krátky účes Agyness Deyn s nepravidelne strihanou ofinou -ľahko rozstrapatené vlasy jemne padajú do tváre. Naproti tomu, Robyn češe svoj chlapčenský strih a ofinu rovnomerne.  Účes má ostrý prechod medzi extra krátkymi vlasmi po stranách a dlhšími vlasmi, prekrývajúcimi vrch a temeno hlavy. Ktorý chlapčenský strih je vám sympatickejší?

Strapatý účes Agyness Deyn alebo elegantnejší look Robyn, ktorý strih preferujete? Hlasujte za chlapčenský strih, ktorý by mal podľa vás zvíťaziť!

Odkazy na krásky s chlapčenským strihom

Fotky Agyness Deyn >> style.com

Oblečte Aggy >> stardoll.com

Videá s Robyn >> vimeo.com