grammy-awards-2011
Styling | Trendy účesy pre ženy

Novinky z Červeného koberca: Grammy Awards 2011

Najväčšie hviezdy hudobného neba sa zišli v nedeľu večer v Staples Centre v Los Angeles na 53.ročníku udeľovania cien Grammy Awards. Ohurovali publikum svojou hudbou, ale i osobitými outfitmi, make-upom a účesmi, ktoré boli viac než rozmanité.

Skupina Lady Antebellum so speváčkou Hillary Scott a jej členmi Daveom Haywoodom a Charlesom Kelleym pozbierala najviac hudobných ocenení Grammy. Spoločne získali päť prestížnych ocenení. Niet divu, že Hillary žiarila radosťou. Trblietavý top a krásne lesklé vlasy len podčiarkovali perfektný look country speváčky.

Nováčik Esperanza Spalding mala tiež dôvod na radosť. Mnohí vkladali nádeje do speváka Justina Biebera, ale Esperanza Spalding prijala výzvu a napriek všetkému vyhrala. Jej Afro účes bol tiež súčasťou atraktívneho balenia. Svojou charizmou a Afro účesom pútala pozornosť všetkých okolo.

Trojnásobná víťazka cien Grammy, Lady Gaga sa dostavila, ako je u nej zvykom, v okázalom štýle. Jej dlhý a vysoko vyčesaný cop na stranu výborne kontrastoval s veľmi krátkou ofinou. Jej odhaľujúci odev si teraz nebudeme všímať.

Ukážeme vám tie najkrajšie a najviac extravagantné účesy tohto ročných Grammy Awards.

Účesy hviezd na Grammy Awards 2011