echo-2011
Styling | Trendy účesy pre ženy

Echo 2011: Pôvab a Rock

Hudba v rozmedzí od popu až po folk music. Rovnako rozmanité boli i účesy, make-up a módne outfity na veľkolepom odovzdávaní cien Echo Awards v Berlíne. Videli sme všetky druhy štýlov -šaty s prekvapivo nízkym výstrihom na chrbte, flitre, retro šaty a nesmieme zabudnúť na trendy nohavice. Výborne tomu zodpovedali účesy s očarujúcimi kučerami, umelecké drdoly a rafinované účesy v štýle rokov 1920. Ukážeme vám účesy, ktoré nás zaujali.

Lena Meyer-Landruth Echo 2011
© Getty Images

Ďakujem, ďakujem, ďakujem! Lena Meyer-Landrut bozkáva svoje prvé Echo ocenenie. Je to skvelý pocit!

Niet pochýb o tom, že Lena Meyer-Landrut bola veľmi šťastnou víťazkou, o čom svedčila aj jej ďakovná reč  s dôrazným: "Ďakujem vám!" Práve vyhrala svoje prvé ocenenie Echo Awards v kategórii „nováčik“ a hneď na to získala aj svoje druhé Echo ocenenie ako "Najlepší národný umelec". Lena naozaj vyzerala ako spokojný víťaz so svojimi žiariacimi orieškovými kučerami, ktoré perfektne ladili s jej dokonalou pleťou a dramatickými dymovými očami.

Nominovaná na ocenenie a zároveň moderátorka programu Echo Ina Müller, vyzerala síce menej sexy, ale stále bola žiariacou hviezdou večera. Jej kedysi super krátke platinové blond vlasy sa medzičasom premenili na dlhšie elegantné kučery. Ina sa javila ako jemná a citlivá, podobne ako jej pieseň "Die kleine Kneipe“ (Malá kaviareň). Jej pieseň bola sprevádzaná len jedným akordeónom a Ina ju venovala spevákovi Petrovi Alexandrovi, ktorý nedávno zomrel.

Anne Hump so svojimi divokými blond kučerami vyhrala dve ocenenia, a očividne zabodovala u širokej verejnosti. Získala ocenenie za prínos do hudobnej scény, a cenu za "Najlepšie živé vystúpenie" so svojou skupinou "Ich + Ich" (ja a ja).

Samozrejme, túto udalosť si nenechali ujsť ani celosvetovo známi umelci. Škótska speváčka Amy Macdonald si prevzala cenu v kategórii "Najlepší Rock / Pop umelec". Jej šaty bez rukávov boli optickým hitom. Boli vyrobené z hnedej batikovej látky, ku ktorej perfektne ladila jej nugátová farba vlasov.

Robbie Williams sa však neukázal v tom najlepšom svetle. Zatiaľ čo skupina Take That prevzala ocenenie za „Najlepšiu medzinárodnú rock/pop skupinu“, on sa skrýval za tmavými okuliarmi  a podal nie práve presvedčivý výkon, na aký sme u neho zvyknutí.  Dokonca predtým, než vstúpil do budovy svojim fanúšikom oznámil, že sa už nemôže dočkať návratu domov. A to možno všetko vysvetľuje. Nech už bol jeho problém akýkoľvek, my sme sa bavili. Hit speváčky Adele  ‘Rolling in the Deep’ stále znie v našich ušiach ...

Účesy hviezd Echo 2011

Odkazy

Informácie o Echo Awards >> echopop.de