Styling | Trendy účesy pre ženy

Drdol Bérénice Bejo: účes mesiaca

Bérénice Bejo mala na odovzdávaní Oscarov za rok 2012 jeden z najjednoduchších, ale zároveň i najzaujímavejších účesov. Vrkoče ako koruna a nízko položený drdol sa spojili do veľmi zaujímavého účesu. Naše rady vám krok po kroku ukážu, ako vytvoriť tento príťažlivý účes, ktorý je pôvabným účesom na doma, do práce a na červený koberec.

Drdol Bérénice Bejo

Medenočervený pletený drdol Bérénice Bejo je ohnivý a pritom oslnivý.

Od vtedy, ako nemý film „The Artist“ ovládol 84. odovzdávanie cien Oscara, podmanivá Bérénice Bejo a film bleskurýchlo „vzali svet útokom“.

Kamery v Los Angeles vôbec neváhali na koho sa zamerať, keď vstúpila na červený koberec argentínska umelkyňa. Väčšina z nich poznala jej vizáž a imidž len z čierno-bieleho filmu kde hrala s tmavými prstencovými vlnami vo vlasoch. Herečka prekvapila naozaj každého svojimi ohromujúcimi, šedo-zelenými šatami od Elie Saab, novým účesom a farbou topánok. Jej medeno-červené zapletané vlasy alá „korunka“ sa spojili do nízkeho drdola. Bol to pravdepodobne najkrajší účes v miestnosti. Radi by sme jej udelili ďalšie ocenenie - „Najlepší účes na udeľovaní Oscarov za rok 2012.“

Drdol Bérénice Bejo

Účes Bérénice Bejo - zapletené vlasy a drdol, vytvoril plnosť a vzdušnosť pri pokožke hlavy.

Na zvýraznenie, iba pramene vrchných vlasov boli postupne zopnuté a zapletané do francúzskeho vrkoča Bérénice Bejo v prednej časti hlavy. Koniec vrkoča a zvyšné vlasy sú stočené do drdola, vykukujúc spod „zatočených vlasov“. Tento účes je vcelku jednoduchý, no zároveň vzhľadovo prezentuje vycibrený vkus. Radi by sme vám ukázali ako vytvoriť vašu vlastnú zapletenú korunku vlasov s drdolom.

Pomôcky potrebné na tvorbu Zapletenej korunky vlasov s drdolom:

Penové tužidlo pre objem vlasov, široká kefa, fén na vlasy, gumička, tenké sponky do vlasov, lak na vlasy s extra leskom.

Tvorba Zapletenej korunky vlasov s drdolom Bérénice Bejo:

  1. Použite trocha penového tužidla pre objem vlasov do uterákom presušených vlasov čím zaistíte, že vlasy budú nadýchané a nebudú priliehať k pokožke. Na vytvorenie väčšieho objemu krátko presušte vlasy fénom tak, že hlavu skloníte nadol. Až kým nebudú vlasy úplne vysušené, prečesávajte ich širokou kefou, smerom od korienkov ku končekom.
  2. Vytvorte krátku a výraznú cestičku na bok a oddeľte široký prameň vlasov v oblasti predných vlasov. Tento hrubý prameň rozdeľte na tri menšie a tvarujte francúzsky vrkoč v tvare koruny smerom od krku. Postupne zopínajte a prekrižujte jeden malý prameň cez druhý do pravidelného vrkoča. Ukončite tvorbu francúzskeho vrkoča pri krku a to už bez zopínania ďalších vlasov.
  3. Zopnite vlasy okolo krku do copu a ten skrúťte do drdola.
  4. Končeky copa nechajte trocha trčať spod drdola. Cop zaistite použitím sponiek.
  5. Ako finálny krok použite lak s extra leskom .