Styling | Trendy účesy pre ženy

Pôvabné účesy s cestičkou na strane

Trendy na rok 2015 prezrádzajú, že cestička na strane bude neprehliadnuteľným prvkom mnohých účesov. Takto rozdelené vlasy skvele doplnia snáď každý uhladený, kučeravý alebo zvlnený look. Ladiť budú aj s copmi, vlasmi prehodenými nabok či strapatým, tupo zastrihnutým stylingom. Asymetricky umiestnené cestičky príjemne ozvláštnia mnoho aktuálnych účesov. A v prípade, že obyčajne nosíte cestičku v strede, pomôže jej úprava na strane osviežiť váš obvyklý vzhľad.  

Príťažlivosť cestičky na strane spočíva hlavne v tom, že ňou môžete hravo doplniť akýkoľvek styling. To isté platí aj pre jej tvar. Faktom je, že väčšina moderných účesov obsahuje cestičku na strane. Cestička v strede je často považovaná za jej "odvážnejšie dvojča“. V porovnaní s ňou vlasy rozdelené naboku lepšie vyhovujú kreatívnemu stylingu dneška.  

Aj vy ste už zvedavé? V galérii vám ukážeme niekoľko atraktívnych účesov s  cestičkou na strane.

Galéria: Príťažlivé účesy s cestičkou na strane

Vlasy padajúce od cestičky naboku smerom cez čelo

Cestička na strane
© Getty Images und Indigitalimages.com

Ak si vlasy najskôr rozdelíte cestičkou naboku, budú vám potom ležérne padať cez čelo. Takto umiestnená cestička sa hodí k uhladeným i strapatým vlasom.

V prípade, že chcete vyskúšať, či by ofina ladila s vašou tvárou i vašim štýlom, možno by ste mali začať uhladeným alebo strapatým účesom s trendy cestičkou naboku a prednými vlasmi padajúcimi cez čelo. Zaručene skvele funguje v kombinácii s mokrým aj uhladeným lookom (pozri fotky vľavo) a dobre ju skombinujete aj s nekonvenčným copom.

Stylingový tip: Naaranžujte si vlasy krížom cez čelo tak, že ich pomocou vláseniek upevníte na opačnej strane. Ešte výraznejší dojem dosiahnete, ak si cestičku vytvoríte naozaj nízko na strane.