Styling | Trendy účesy pre ženy

Prehliadka na Červenom koberci: Odovzdávanie cien Zlatých glóbusov 2011

Červený koberec je prestretý a hollywoodske hviezdy môžu začať postupne prichádzať! Ako každý rok, aj teraz nás udalosť odovzdávania prestížnych filmových cien zaujala. Hviezdy na Zlatých glóbusoch (16. január 2011) predviedli nové trendy v účesoch - výstredné, okúzľujúce, moderné. Všetky účesy mali niečo spoločné, boli zaujímavé.

Už po 68-krát sa hviezdy Hollywoodu predviedli na červenom koberci. Oslnili svojimi  večernými róbami, exkluzívnymi šatami a trendy účesmi. Tak ako počas minulých rokov, aj tentokrát účesy podčiarkli krásu okúzľujúcich žien. Na otváracom ceremoniály nadchádzajúcej filmovej sezóny dámske účesy prispeli k honosnému tónu celej udalosti. Vrcholom prehliadky hviezd bolo niekoľko typov účesov: sofistikovane vyčesané vlasy, perfektné účesy v štýle 60-tych rokov, ale tiež dievčenské kučery. Prekvapujúco sa súčasným trendom stali klasicky upravené vlasy.

Pripomíname vám 10 víťazných účesov. Mužské vlasy a teda i mužské účesy majú tiež čo povedať - ako bonus potešte svoje oči 5-timi perfektne upravenými mužskými vlasmi.

Odovzdávanie cien Zlatých glóbusov 2011: Najlepšie účesy hviezd