Styling | Trendy účesy pre ženy

Sledujte červený koberec: Oscary 2011

Hollywoodske hviezdy prišli v jemných šatách - červenej a karmínovej, šaty s komplikovanými výšivkami na páse a retro účesmi pripomínajúce zlaté roky 1960. Včera, elita filmového sveta ukázala svoje tromfy na 83.ročníku odovzdávania Academy Awards, ktoré sa konalo v Kodak Theatre v Los Angeles. Pre inšpiráciu vám prinášame 'Najlepšie účesy a vlasové kreácie' v našej vlastnej Oscarovej kategórii.

Škuľavá vačica Heidi mala pravdu, Colin Firth vyhral Oscara v kategórii najlepší mužský herecký výkon za svoju úlohu koktajúceho anglického kráľa George VI vo filme 'The King’s Speech'. A ako mnohí očakávali, Natalie Portman vyhrala zase v kategórii najlepší ženský herecký výkon za hlavnú úlohu v psychologickom thrilleri 'Black Swan'. Elegantný "kráľovský outfit" herečky a kráľovská bordová dokonale dokresľujú slávnostnú atmosféru. Jej bordové šaty sú vkusné a zároveň pohodlné pre budúcu mamičku. Celkový vzhľad herečky výborne dopĺňali lesklé vlasy s jemnými vlnami padajúce na stranu ponad plece.

Rovesníčky Natalie Portman a Sandra Bullock si rovnako užívali eleganciu večera. Obe mali vlasy vypnuté veľmi elegantným spôsobom a taktiež vsadili na žiarivosť červených šiat, ktoré dokonale kopírovali ich postavy. Rovnako, ako ďalšie herečky: Reese Witherspoon, Sharon Stone či Nicole Kidman prišli na odovzdávanie cien v elegantnom štýle 60-tych rokov. Na červený koberec prišli s rôznymi róbami a účesmi - vlasy vyčesané do banánového drdolu v zadnej časti hlavy, alebo do vysokého copu. Samozrejme, bola tam tiež zástupkyňa modernejšieho vlasového štýlu Cate Blanchett, ktorá je dôkazom elegancie krátkych strihov.

Najlepšie účesy na Oscaroch 2011