Styling | Trendy účesy pre ženy

Trendy sú nastolené: Blogeri zbožňujú vysoký drdol

Hviezdy rady „korunujú“ svoju hlavu v podobe vysokého drdola, rovnako tak i blogeri. Akonáhle blogeri objavia nejaký štýl, hneď sa stane celosvetovým trendom. Hľadajte aj vy štýlové účesy na ulici, v práci či na párty.

Ženy zbožňujú drdol, pretože účes sa prispôsobí rôznym typom žien a príležitostiam. Praktický drdol lichotí každej tvári a svedčí akémukoľvek typu vlasov. Nezabudnime, aký je drdol praktický. Je skvelou voľbou na mnohé príležitosti, či už sa chystáte na párty, do práce, študovať alebo hrať. Dokonca drdol pridá vášmu looku na šarme i v prípade, že vaše vlasy majú „zlý deň“ alebo vtedy, keď na vlasový styling máte len pár minút. Bez ohľadu na to, aké sú vaše plány, či už vás čaká veľká slávnosť alebo zábava v kruhu priateľov, vaše vlasy sú v drdole pohodlne začesané, preč z vašej tváre a nie sú v rozpore s tým, čo práve robíte.

Melissa a jej drdol

Drdol

Zoznámte sa s Melissou (myconcretecatwalk.com)! Jej bezstarostný outfit a účes svedčia jej štýlu.

Melissa (myconcretecatwalk.com) obyčajne začesáva svoje kučeravé vlasy do niečoho, čo možno definovať ako rozstrapatený drdol. Dvadsaťdva ročná študentka zbožňuje tento účes natoľko, že ľudia sú zaskočení, keď si vyskúša hocijaký iný druh účesu. Drdol zbožňuje z dôvodu, že i keď je ľahko vytvoriteľný, je veľmi elegantný. Navyše, Melissine kučeravé vlasy upútajú už na prvý pohľad: "vyčesanie vlasov do drdola zabezpečí, že sa pozornosť upriami nie len na moje vlasy, ale i na môj outfit a moju tvár." Červený rúž sa javí ako najlepší doplnok k vysokému drdolu. Melissa objavila jednoducho štýlovú kombináciu.

Maddyin drdol

Drdol

Maddy niekedy nosí roztrapetený drdol obkrútený šatkou v štýle 50. rokov

Mladá poľka Maddy ukázala svoje obľúbené „oblečko“ a najnovší zozbieraný materiál na svojom blogu www.maddinka.com. Jej rovné hnedé vlasy vyzerajú stále úžasne. Vcelku často ich nosí upravené do rozstrapateného drdola. Rovná, okrúhla ofina dodáva jej štýlu jemnosť a rozkošnosť. Niekedy si vlasy okrúti okolo šatky a následne okolo hlavy, presne v štýle 50. rokov.

Audrey a jej drdol

Drdol

Bloggerka Audrey s veľkým drdolom

Nevideli sme jej hviezdu vo filme? Nie, Audrey nie je hollywoodska hviezda. Jej štýl, ale priniesol tejto 23-ročnej Američanke hviezdny ohlas. Svoj look predviedla nie len v jej „adoptívnom“ domove, v Paríži, ale taktiež ho odprezentovala na svojom blogu (www.befrassy.com). Audrin elegantný, ale pritom neformálny drdol, perfektne doplnil jej outfit. Ten pozostáva zo súpravy žltej sukne a saka, ktorý je vyvážený bodkovaným topom s dlhým rukávom. Komu sa Audrin štýl páči? Fotografka na voľnej nohe a redaktorka svojho blogu, zároveň manažuje i online obchod Frassy Rags, kde nájdete presne to, čo už samotný názov sľubuje, uletené „handry“ a okázalé doplnky. Našim favoritom je náhrdelník z peria.

How to Style the High Chignon

Vlasy pevne začešte do copu na temene hlavy a zaistite ich gumičkou. Teraz obkrúťte pramene copu okolo gumičky a na zaistenie vytvarovaného drdola použite malé čierne sponky. Aby si vlasy udržali požadovaný tvar čo možno najdlhší čas, aplikujte na vlasy niektorý z druhov laku na vlasy.

V prípade, že sú vaše vlasy jemné: pred tým ako si vlasy začešete do copu, vyčešte ich dohora, do oblasti vrchnej časti hlavy. Použitím púdru pre objem vlasov dodáte výslednému účesu ešte viac objemu.

Radšej by ste nosili veľký drdol? Jednoducho prevlečte vlasy cez veľkú, objemnú gumičku. Potom prekrývajte gumičku prameňmi svojich vlasov až kým nimi gumička nebude úplne pokrytá. Vlasy okolo drdola zaistite sponkami.

Mimochodom, Melissa (myconcretecatwalk.com) skúšala verziu drdola s pridaním veľkej objemnej gumičky. Avšak napísala, že gumička jej drdolu dodala prílišný objem a vytvorila až príliš husté vlasy. „Gumička urobila môj drdol až príliš veľkým", spomína. Jednoducho to skúste a uvidíte, čo sa stane!

Odkazy:

Melisin Blog >> myconcretecatwalk.com

Maddyin Blog >> maddinka.com

Audreyin Blog >> befrassy.com

Ako použiť ponožku namiesto tlstej gumičky >> stylelist.com