Styling | Trendy účesy pre ženy

The Berlinale 2011 a Očarujúci Červený koberec

Berlín je známy ako hospodárny, ale sexy. Raz za rok však riaditeľ Berlinale, Dieter Kosslick, nechá rozprestrieť červený koberec pre hviezdy, ktoré sa chystajú na veľký lov Medveďov (ceny sú v tvare medveďa, ktorý je tiež symbol Berlína.) A to je signál pre Berlín, aby vytiahol všetky tromfy a ukázal kúzlo filmového festivalu Berlinale.

Včera večer otvoril 61. Berlinale film „True Grift“. Rozsiahle epické dielo Charlesa Portisa dostalo novú tvár vďaka produkcii známych bratov Coenovcov. Žiadna dáma z 1,600 hostí festivalu Berlinale nemala na sebe nápadné a lesklé šaty; naopak, dali skôr prednosť jednoduchej elegancii.  My sme si všímali tiež krásne vlasy a trendy účesy. Až na niekoľko výnimiek stavili hostia na prirodzený vzhľad, samozrejme, ohľadne niektorých hostí je to na zváženie. Bohaté vlasy a tiež v prípade pánov, fúzy boli trendovou záležitosťou, aspoň podľa filmu „True Grit,“ kde to demonštrujú Jeff Bridges a režisér Joel Coen.

V otázke účesov jednoznačne prevažovali vyčesané vlasy. Moderátorka Anke Engelke, očarujúca mladá herečka Hailey Steinfeld z filmu "True Grit" a herečka Hannah Herzsprung všetkým ukázali rôzne variácie vyčesaných účesov (updo). V kontraste k vyčesaným vlasom sú účesy predsedkyne poroty Isabelle Rosselini a herečky Christiane Paul. Presvedčujú o tom, že rovnako očarujúce sú aj krátke účesy. Ukážeme vám naše obľúbené vlasové kreácie z Berlinale.

Účesy hviezd Berlinale 2011

Webové odkazy na Berlinale

Užitočné všeobecné informácie >> festivalblog.com

Ak potrebujete poznať každý detail >> dasblogzumhof.de