Styling | Kučery

Populárne účesy so zatočenými prvkami

Stočené a zakrútené prvky sú súčasťou dnešnej palety štýlových tvarovaných účesov. Zakrúcať pramene vlasov do rôznych zaujímavých variácií od ležérnych po elegantné ide rýchlo, ľahko a hravo.  Dúfame, že tieto fotografie povzbudia vašu tvorivosť.  Stylingové typy sme vymysleli tak, aby bolo točenie vlasov a vytváranie nových účesov skutočnou zábavou.

Snáď to nebude znieť príliš trúfalo, keď povieme, že každá žena z času na čas alebo kvôli mimoriadnej príležitosti rada zmení svoj účes. Samozrejme, že nepoznáme názory všetkých žien. Ale podľa našich skúseností tento odhad hraničí s pravdou. Už od nepamäti venovali ľudia svojim účesom veľkú pozornosť, výsledky boli viac či menej extrémne. Čo sa páči vám? Dokážete si predstaviť radikálnu zmenu účesu? Všetkým, ktorí nie sú natoľko dobrodružní, ponúkame trochu menej radikálne riešenia.

Obľúbené zatočené účesy

Aj v prípade, že ste už našli pre seba dokonalý účes, možno uvítate prehľad spôsobov, ktorými docielite nové variácie vhodné na mimoriadne príležitosti. Zvyčajne to zahŕňa použitie stylingových pomôcok ako vlásenky, spony a gumičky. Skúsení vlasoví stylisti používajú na tvarovanie zapletaných a zakrútených účesov vlastné ruky a kreativitu. Zakrútené prvky vyžadujú menej zručnosti než zapletanie a efekt môže byť rovnako atraktívny a pôsobivý. Možno si budete chcieť zakrútiť vlasy nad čelom a upevniť alebo ich na strane stočiť a vytvoriť tak polovyčesaný účes. Vlasy môžu byť zakrútené do dlhých špirál alebo zopnuté do rozličných drdolov. Záleží na vašom štýle a kreativite. Nechajte sa inšpirovať zakrútenými účesmi hviezd a modeliek v našej galérii.    

Je čas vlastnoručne vyskúšať zakrútený účes! V nasledujúcom videu vám Armin Morbach ukáže, ako vytvarovať tri variácie drdolu; jeden z nich obsahuje zakrútený prvok. Vznikne ideálny účes na ples.

Video: Ako si vytvoriť tri rôzne variácie drdolu

Galéria: Obľúbené zatočené účesy