Styling | Kučery

Kučeravé účesy priamo zo svetových mól

Chceli by ste vyskúšať vlnité vlasy a všetky druhy kučier? Ukážeme vám šesť účesov z módnych prehliadok, ktoré vyzerajú naozaj skvostne. Naše tipy a triky vám pomôžu vytvoriť divoké a bohaté vlny, alebo jemný a romantický vzhľad. 

Vlasoví stylisti majú počas módnych prehliadok v Miláne, Paríži a New Yorku obyčajne plné ruky práce. Upravujú vlasy modeliek podľa najnovších trendov a samozrejme, účesy vždy vytvárajú tak, aby ladil k ich outfitom. Postačí trochu trpezlivosti a šikovnosti a podobné účesy si môžete vytvoriť aj sama doma. Presvedčte sa, či máte po ruke potrebné nástroje. To znamená kefy na vlasy s prírodnými (diviačími) štetinami s ľahkou rukoväťou a fén na vlasy s difúzorom. Než teda začnete, pozrite sa do kúpeľňovej skrinky. Máte doma lak na vlasy pre kučery? Je tam penové tužidlo? Všetky musí byť pripravené, než začnete s úpravou vlasov. Potom môžete začať!

Tesne pre stylingom si vlasy neumývajte. Vlasy budú poddajnejšie až niekoľko hodín po ich umytí. Jednoducho musíte počkať, kým voda a vlhkosť z vlasov vysuší. Vlasy musia byť úplne suché a chladné, keď z nich budete chcieť vybrať natáčky, papiloty alebo kefy. V opačnom prípade sa vaše kučery rýchlo rozpadnú.

Kučeravé účesy z módnych prehliadok