Styling | Krátke vlasy

Dokonalé: Večerný štýl pre krátke účesy

Krátke vlasy vraj vyzerajú vždy rovnako. Ruku na srdce, videli ste už najnovšie krátke strihy? Kreatívne večerné stylingy vytvorili z krátkych vlasov očarujúce vlasové kreácie. Tieto účesy sú proste vhodné (takmer) na každú príležitosť.

Twiggy spopularizovala tieto účesy v 60-tych rokoch. Jej pixie účes naštartoval vlasovú revolúciu v dobe, kedy sa okrem vlasov skracovali aj sukne. Odvážne ženy začali nosiť všetko krátke, a od týchto čias sú krátke vlasy populárne. Hviezdy ako Ashley Simpson či Carey Mulligan vedia, o čom je reč. Spoločenské účesy z krátkych vlasov vyžadujú veľkú odvahu a sebavedomie od svojich nositeliek. Odmenou je pre ne všestranný účes s množstvo príležitostí na očarujúce vyjadrenie osobnosti aj vo večernom stylingu.

Úprava krátkych vlasov pre extra udalosti

Či už použijete gél na elegantné začesané vlasy dozadu, alebo necháte dlhú ofinu voľne padnúť do čela pre skosený look, je naozaj jednoduché premeniť krátke vlasy na očarujúci a expresívny večerný účes. Pamätajte, strapatý pixie sa tiež hodí na spoločenskú udalosť. Bude to dokonalý kontrast k večerným šatám. Veľké a krásne náušnice vyzerajú skutočne strhujúco v kombinácii s krátkymi vlasmi. 

Galéria: Hviezdy a krátke vlasy s večerným stylingom