Starostlivosť o vlasy | Ochrana

Séra na končeky vlasov – už žiadne rozštiepené končeky!

Končeky vlasov sú mimoriadne náchylné na štiepenie v dôsledku častých úprav, ktoré vedú k poškodzovaniu vlasov. Preto potrebujú viac starostlivosti ako zvyšok vlasov. Séra na končeky vlasov sú vyvinuté tak, aby rýchlo a efektívne posilnili zničené vlasy. Zistite, ako môžu tieto séra pomôcť vašim rozštiepeným končekom a ako využiť všetky ich výhody.

Vietor, chladné počasie, UV žiarenie a teplo poškodzujú naše vlasy. Končeky vlasov sú zraniteľnejšie, pretože sú najstaršou časťou vlasov, a teda najdlhšie odolávali záťaži. Príliš veľa stylingu a nešetrné zaobchádzanie často vedú k štiepeniu končekov, vlasy sú lámavé a suché. Séra na končeky vlasov im rýchlo prinavrátia zdravie a krásu.

Ako správne nanášať sérum na končeky vlasov

Nanášanie séra na končeky vlasov je rýchle a ľahké. Jednoducho vmasírujte sérum do vlhkých alebo suchých končekov jeden až dvakrát do týždňa. Po aplikácii už vlasy neoplachujte! Na jedno použitie zvyčajne vystačí množstvo vo veľkosti lieskového orieška. Skvelé výsledky sa dostavia už po prvom použití.

Akému typu vlasov najviac prospeje sérum na končeky?

Séra na končeky sú prospešné pre všetky typy vlasov. Konce dlhých vlasov sú mimoriadne zraniteľné a preto potrebujú pravidelnú aplikáciu séra. To sa týka predovšetkým suchých a lámavých vlasov. Aj normálne vlasy potrebujú z času na čas ochrannú starostlivosť. Preto sú ochranné produkty na vlasy a končeky k dispozícii pre normálne a poškodené vlasy alebo vlasy veľmi namáhané.

Nezáleží na tom, či máte vlasy rovné alebo kučeravé, séra na končeky vlasov sú vytvorené tak, aby vašim vlasov dodali zdravie a lesk. Aj keď sa o vlasy intenzívne staráte, občas by ste si ich mali nechať podstrihnúť. 

Ako fungujú séra na končeky vlasov?

Sérum pomáha rozštiepeným končekom tak, že uzatvorí vlasové vlákna. Špeciálne zložky sér vnikajú do vrstvy keratínu vo vlasoch a vypĺňajú vzniknuté trhliny, uzdravujú a vyhladzujú vlasy. Týmito aktívnymi zložkami sú oleje a látky podobné stavebným prvkom vo vlasoch. Vďaka tejto regeneračnej starostlivosti a ošetrujúcim olejom majú séra na končeky vlasov aj vyhladzujúci účinok. Túto pridanú hodnotu určite oceníte, ak sú vaše vlasy lámavé, suché a poškodené.

Objavte: Ochrana