Skip to Content

Prebuďte sa s krásnymi vlasmi

Getty Images

Prečo tráviť hodiny denne oštrovaním vlasov, keď si starostlivosť o vlasy môžete dopriať kým spíte? Navyše je nočná starostlivosť o vlasy omnoho efektívnejšia. Príjemný spánok vám prinesie nielen sladké sny, ale tiež krásne vlasy. Prezradíme vám čaro staroslivosti o vlasy počas spánku.

Krásne vlasy počas noci

Vlasové masky, kúry a výživové produkty na vlasy sú účinné, ak ich necháte pôsobiť 20 minút vo vlasoch, ale skutočný účinok ukážu až počas noci. Doprajte vašim vlasom extra starostlivosť a predtým, než sa uložíte do postele, dôkladne vmasírujte vlasový produkt do vlasov - prameň po prameni. Potom použite fén na presušenie vlasov, čím sa účinok produktu ešte znásobí. Môžete svoje vlasy zabaliť do uteráku. Alternatívou je, že si rozprestriete veľký uterák na vankúš. Ráno si vlasy dôkladne umyte a opláchnite. Kondicionér už použiť nemusíte, bolo by to zbytočné. Vaše vlasy môžu byť ráno veľmi jemné a preto ťažšie upraviteľné. V takomto prípade naneste stylingovú penu alebo sprej a upravte vlasy do požadovaného účesu. 

Krásne vlasy za noc: Zvýraznite svoju farbu vlasov

Farba, v prípade farbených vlasov, má tendenciu postupnom času blendúť. Môžete však použiť špeciálne masky na vlasy alebo kondicionéry pre farbené vlasy, ktoré obnovujú lesk vlasov počas noci. Ošetrujúce produkty obsahujú pigmenty, pokrývajúce vlasy jemnou vrstvou, ktorá zintenzívňuje ich farbu a lesk.

Krásne vlasy za noc: Posilnite svoje vlasy

Počas spánku sa regeneruje a posilňuje nielen vaše telo, ale môžete posilňovať i vlasy. Vlasové kúry a oplachovacie prípravky obsahujúce keratín podporujú rast a vývoj vašich vlasov. Aktívne látky vo vlasových kúrach účinne posilnia oslabené miesta vlasu. Jednoducho vmasírujte ošetrovaciu kúru do vašich vlasov a nechajte ju pôsobiť počas noci. Potom, ako si ráno z vlasov kúru opláchnete, môžete si vlasy pokojne umyť tak, ako obvykle. 

Súvisiace články
 • Ako nájsť ten správny šampón

  Šampón na vlasy

  Ako nájsť ten správny šampón
  ...

  Cesta za krásnymi vlasmi začína už pri umytí. Šampón špeciálne určený presne pre vaše potreby totiž dokáže omnoho viac, než by ste predpokladali...

  ...
 • Správne šampónovanie

  Šampón na vlasy

  Správne šampónovanie
  ...

  Viete, čo všetko musíte pred šampónovaním vlasov zvládnuť? Pozrite sa, ako môžete vylepšiť svoju rutinu umývania vlasov.

  ...
 • Poškodené vlasy

  Ochrana

  Poškodené vlasy
  ...

  Vyzerajú vaše vlasy ako cukrová vata s rozštiepenými končekmi a bez lesku? Našťastie existujú efektívne spôsoby, ako vyliečiť poškodené vlasy.

  ...
 • Silikónová strarostlivosť o vlasy

  Ochrana

  Silikónová strarostlivosť o vlasy
  ...

  Niektoré vlasové protukty obsahujú silikóny. Zistite, čo pre vaše vlasy tieto silikóny robia a pre ktoré typy vlasov sú vhodné a naopak, pre ktoré nie.

  ...
 • Farba kombinovaná s leskom: Zázračný rituál pre vaše vlasy

  Ochrana

  Farba kombinovaná s leskom: Zázračný rituál pre vaše vlasy
  ...

  Luxusný lesk, komplexná starostlivosť a svieža farba. Tomu hovoríme trojitý zásah! Všetko o tejto zázračnej farbe sa dozviete tu.

  ...
 • Vlasy a klimatizácia - Schwarzkopf.sk

  Ochrana

  Vlasy a klimatizácia - Schwarzkopf.sk
  ...

  Mrazivé dni si vyžadujú extra starostlivosť o vlasy. Prezradíme vám, ako prežiť zimu s krásnymi vlasmi.

  ...
 • Štýlové leto: produkty a doplnky, bez ktorých sa nezaobídete

  Ochrana

  Štýlové leto: produkty a doplnky, bez ktorých sa nezaobídete
  ...

  Ukážeme vám dva looky na horúce dni a predstavíme inovatívne produkty, s ktorými bude vaša hriva svieža a krásna po celé leto!

  ...
 • Keratín – zázračná starostlivosť zvnútra

  Ochrana

  Keratín – zázračná starostlivosť zvnútra
  ...

  Čo je keratín, prečo sa nachádza v produktoch a akú rolu zohráva v starostlivosti o vlasy? Čítajte ďalej a doprajte vlasom jeho výnimočné účinky!

  ...
 • Strihanie - Jediné riešenie pre záchranu vlasov?

  Ochrana

  Strihanie - Jediné riešenie pre záchranu vlasov?
  ...

  Stratili vaše vlasy svoju prirodzenú krásu a zdravý vzhľad? Pomôžeme vám prinavrátiť vašim vlasom život. Strihanie môže počkať.

  ...
 • Lecitín: Pre lesklé, pružné vlasy

  Ochrana

  Lecitín: Pre lesklé, pružné vlasy
  ...

  Lecitín má blahodárne účinky na suché a lámavé vlasy. Zistite, akú úlohu zohráva táto olejnatá látka v ošetrujúcich prípravkoch na vlasy.

  ...
 • Slovník zložiek vlasovej starostlivosti

  Ochrana

  Slovník zložiek vlasovej starostlivosti
  ...

  Jojobový olej vaše vlasy zjemní. Hodvábne proteíny dodajú vlasom lesk. Zložky v ošetrujúcich i stylingových vlasových produktoch dokážu s vlasmi divy. Chcete vedieť viac o účinkoch jednotlivých zložiek? Čítajte ďalej a dozviete sa viac...

  ...
 • Exkluzívna spolupráca: Schwarzkopf a Claudia Schiffer

  Ochrana

  Exkluzívna spolupráca: Schwarzkopf a Claudia Schiffer
  ...

  Schwarzkopf prináša na trh dva nové rady produktov vyvinuté v spolupráci so svetoznámou ikonou krásy Claudiou Schiffer.

  ...